Економіка

11 клас Перегляди: 5066
Купити
Економіка (рівень стандарту, академічний рівень). 11 клас.

• Автор:
• Видавництво: "Аксіома"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Вступне слово до учнів

 

Шановні друзі маю назвати кілька причин для усвідомлення того, що вивчення економіки стане у величезній пригоді у вашому житті.

По-перше, розуміння економічних законів, дію яких не можна скасувати, так само як і законів фізики чи біології, робить нас сильнішими. Адже коли ми, наприклад, знаємо причини і наслідки інфляції, то нам легше пристосуватися до зростання цін, а коли розуміємо, як виникать економічні кризи, то можемо знайти способи швидшого виходу з них.

По-друге, знаючи закони економіки, ми можемо запобігти непотрібним втратам грошей і часу. Адже втрати - це плата за незнання та навміння. Люди, які, скажімо, спокушаються великими процентами за банківськими депозитами, часто розплачуються втратою власних заощаджень за те, що не знають, з чого виникає процент.

По-третє, економічна наука пояснює, як діяти у світі обмежених росуров. Якщо прислухатися до її порад щодо пошуку найліпшою з можливих варіантів використання природних багатств, то можна повніше реалізувати надані кожному з нас природою і суспільством можливості і здібності.

Нарешті, по-четверте, життя в суспільстві вимагає від кожного вміння відрізняти правду від неправди, робити правильний громадянський вибір. Неосвічена людина лише покладається на інтуїцію, освічена - порівнює та аналізує. Наше ставлення до політиків і урядовців має спиратися на розуміння ролі держави в економіці, на усвідомлення того, що держава справді може, а чого не може попри всі обіцянки.

У цьому підручнику пояснюються основи економіки. Заклавши підвалини, можна просуватися далі, поглиблюючи знання про те, як працює національна та світова економіка.

Для успішного засвоєння курсу потрібна ваша співпраця з учителями та батьками, котрі допоможуть вам зрозуміти визначення, приклади та наведені факти, розв'язати задачі.

 

pdf.png pick_ekonomika_11_radionova_p.pdf
Дата 30.09.2013 17:28:00 Размер файла 5 MB Завантажити 84

Схожі матеріали (за тегом)