Біологія

11 клас Перегляди: 5976
Купити
Біологія. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Цього року ви ознайомитесь із розділом біології, до вивчення якого готувалися всі попередні роки. Адже тільки опанувавши курси ботаніки, зоології, анатомії, фізіології та біохімії, можна приступити до вивчення наук XXI століття — генетики й екології.

Опрацювавши курс загальної біології, ви дізнаєтеся про небезпеку, що її приховують ГМО-продукти, довідаєтеся, чому в карооких батьків іноді народжуються блакитноокі діти, вивчите історію і розвиток життя на всій нашій планеті, сформуєте власну думку про походження людини, виробите принципово новий — екологічний погляд на світ.

Загальна біологія — наука, що дає знання, без яких не можна вважати себе сучасною людиною, розбиратися у складних проблемах людства XXI століття.

Позаду залишилося XX століття, яке дістало назву інформаційного. На думку вчених, XXI ст. стане століттям біологічної революції, століттям біології, генетики та екології. Біологія сьогодні — це наука формування світогляду, морального погляду на загальнолюдські цінності. Людство нині впритул підійшло до розуміння того, що життя на Землі може бути знищене. Розв’язати проблему виживання на планеті допоможе, зокрема, біологія.

Автори намагалися викласти складний матеріал загальної біології доступно, зробити його цікавим.

Підручник призначено учням загальноосвітніх шкіл, які опановують біологію на рівні стандарту та академічному рівні. Матеріал для вивчення на академічному рівні виділено позначкою ...

Відомості, які будуть цікаві тим, хто з інтересом вивчає біологію, подано іншим (дрібним) шрифтом.

Рубрика «Перевірте себе» містить запитання і завдання

до змісту параграфів. Вона призначена для самоперевірки засвоєного матеріалу.

У рубриці «Як ви вважаєте?» запитання і завдання

призначені для тих, хто цікавиться біологією. Автори намагалися скласти їх так, щоб збудити ваш інтерес, стимулювати фантазію і наукову інтуїцію.

«Лабораторні роботи» допоможуть виробити навички лабораторної практики, роботи з біологічними об’єктами.

«Практичні роботи» — це, в основному, задачі, що містять завдання на дослідження проявів основних біологічних законів. Задачі з генетики допоможуть потренуватися у визначенні, яке потомство народиться в батьків із заданими ознаками, а задачі з екології навчать розуміти співвідношення між ланками ланцюга під назвою «життя».

 

pdf.png pick_biologiya_11_mejjerin_p.pdf
Дата 29.09.2013 16:48:00 Размер файла 18 MB Завантажити 48

Схожі матеріали (за тегом)