Всесвітня історія

Опубліковано в 11 клас   |   Переглянуто 3459 разів
Оцініть підручник!
(1 голос)
| Купити
Всесвітня історія
Всесвітня історія. Новітній період (1939-2011рр.). Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Премьер"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановний випускнику!

 

Підручник із всесвітньої історії, який Ви зараз читаєте, хронологічно охоплює період з 1939 по 2011 рр., що є продовженням «новітньої», або «модерної історії». Її вивчення дає не тільки задоволення пізнання, а й може надати ключі до розуміння важливих сучасних суспільно-політичних, культурних, моральних явищ. Цьому має сприяти наш підручник.

Структура підручника включає 9 тем, які поділяються на параграфи. В окремих параграфах поданий матеріал для узагальнення.

Особливості викладу тексту підручника полягають у певному порядку структурування тексту, що сприяє розумінню навчального матеріалу. Обов'язкові для запам’ятання терміни і поняття, дати виділені червоним кольором і подаються там, де вони згадуються в підручнику.

Рубрики підручника. Рубрика «Згадайте...» нагадує про важливі події та явища попереднього курсу всесвітньої історії та пов’язує їх з новим матеріалом. Важливі свідчення учасників подій та оцінки істориків, з якими можна сперечатися, статистичні дані та інша інформація подаються у рубриках «Свідчать документи», «Слово історика», «Мовою цифр», «Роздуми з приводу». Художній за формою опис подій, що відбувалися, - у рубриці «Так це було». У підручнику поміщені також біографії видатних особистостей. Рубрики «Гіпотеза», «Питання до дискусії» дають можливість учням за допомогою вчителя обдумати та обговорити можливі шляхи розвитку історичних процесів, для чого треба застосувати власну уяву, творче мислення.

Наочний, ілюстрований матеріал. Застосування схем, таблиць сприятиме полегшенню засвоєння навчального матеріалу. Малюнки та фото в підручнику ілюструють та допомагають зробити наочним текст, подають важливу інформацію. Карикатури та плакати оживляють історичний матеріал. Історичні карти на форзаці підручника висвітлюють основні події історії.

Питання і завдання в підручнику спрямовані на різні види систематизації навчального матеріалу, на самостійну роботу та роботу в групі. Деякі питання мають «провокативний », дискусійний характер. Вони важливі для формування Вашої власної оцінки історичних подій та явищ, для розуміння зв’язку навчального матеріалу з життям, з теперішніми суспільно-політичними, економічними, культурними подіями, морально-етичними явищами.

Додаткова інформація. Інформація для тих, хто особливо цікавиться історією, подається у рубриці «Додаткова інформація». Допоміжний матеріал можна знайти в мережі Інтернет на сайтах, посилання на деякі з них наведені у Додатках до підручника, а також у Додатковій літературі.

Отже, зміст та дух цієї книги спрямовані на формування поважного ставання до історичного досвіду і культурної спадщини різних народів, і, разом з тим - почуття гордості за власний народ, досягнення України та українців.

Перед Вами - підручник, який має бути Вашим надійним помічником у вивченні історії, у самостійній роботі. Хоча це, звичайно, не може замінити живого слова Вашого Вчителя.

 

pick_vsesvitnya_istoriya_11_schupak_p.pdf
Дата 29.09.2013 16:49:00 Размер файла 12 MB Завантажити 44