Алгебра

11 клас Перегляди: 5143
Купити
Алгебра. 11 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень, профільний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 431
• Формат файлу: pdf

 

Любі одинадцятикласники!

 

У цьому навчальному році ви закінчуєте школу, і ми сподіваємося, що отримані знання стануть для вас надійним підґрунтям в опануванні майбутньою професією. Маємо надію, що в цьому вам допоможе підручник, який ви тримаєте в руках. Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.

Текст підручника розділено на шість параграфів, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Особливу увагу звертайте на текст, виділений жирним шрифтом. Також не залишайте поза увагою слова, надруковані курсивом.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один з можливих зразків оформлення розв’язання.

До кожного пункту підібрано задачі для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і складні задачі. Свої знання можна перевірити, розв’язуючи задачі в тестовій формі з рубрики «Перевір себе».

Звертаємо увагу на те, що текст підручника структуровано за двома рівнями — академічним і профільним. Текст, обов’язковий для вивчення лише учнями класів профільного рівня, позначено пунктирною лінією.  Відповідні частини підручника відокрем' а

лені також піктограмами ... Учні класів академічного рівня

можуть використовувати цей матеріал для самоосвіти. Підкреслимо, що для учнів класів профільного рівня обов’язковим для вивчення є весь навчальний матеріал підручника.

Крім навчального матеріалу, у підручнику ви зможете знайти оповідання з історії математики, зокрема про діяльність видатних українських математиків.

 

pdf.png pick_algebra_11_merzlyak.pdf
Дата 28.09.2013 22:32:00 Размер файла 9 MB Завантажити 51

Схожі матеріали (за тегом)