Історія України

11 клас Перегляди: 4246
Купити
Історія України. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Навчальна книга - Богдан"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

В 11-му класі ви продовжите вивчати курс новітньої історії України. Він дозволить вам сформувати уявлення про події другої половини XX — початку XXI ст. Запорукою успішного засвоєння знань, як ви вже могли переконатися за роки навчання у школі, є вміння працювати з підручником. Перш ніж розпочати роботу, радимо пригадати деякі правила. Беручись до праці, необхідно ознайомитися зі змістом підручника та його структурою. Весь матеріал об’єднано в шість розділів, кожен із яких містить декілька параграфів, що, своєю чергою, складаються з окремих пунктів. У тексті ви побачите виділені слова й дати. Звертайте на них особливу увагу. Дати бажано запам’ятати. Виділені слова — це поняття і терміни — необхідно розуміти. Для цього на сторінках підручника вміщені їх визначення. Розглядаючи ілюстрації, звертайте увагу на підписи, які пояснюють зміст зображеного, акцентують увагу на сюжеті. Вміщені таблиці і схеми розкривають зв’язки між складовими історичних явищ, пояснюють їхні особливості тощо.

Наприкінці кожного параграфа наведено висновки, які допоможуть вам сформулювати провідні ідеї. Запитання та завдання, які містяться у параграфі, спрямовані на формування різних умінь і навичок. Вони розміщені на початку і наприкінці параграфа, після кожного пункту, подані до ілюстрацій, схем тощо.

Важливим елементом підручника є практичні роботи й орієнтовні завдання для проведення уроків узагальнення та тематичного оцінювання.

Підручник містить електронний додаток, у якому ви знайдете додаткові матеріали до тематичних завдань.

Взявши до уваги згадані поради, перегорніть цю сторінку й розпочніть подальше знайомство з історією Батьківщини.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_11_sorochinska.pdf HOT
Дата 09.02.2020 00:07:25 Размер файла 24 MB Завантажити 491

Схожі матеріали (за тегом)