Зарубіжна література

11 клас Перегляди: 5837
Купити
Зарубіжна література. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Японський письменник Ясунарі Кавабата на церемонії вручення йому Нобелівської премії сказав: «Споглядання краси пробуджує найсильніші почуття -милосердя й любові, і тоді слово людина звучить як слово друг».

Вивчаючи зарубіжну літературу, читаючи найкращі книжки світу, ви маєте справу з немеркнучою красою — красою слова, людських почуттів, духовних цінностей різних народів. Вона робить вас людяними, інтелігентними й спонукає мислити. Краса в різних проявах розширює ваше світобачення, розвиває естетичний смак і дає моральну опору в житті.

Культура й мистецтво завжди рятували, єднали, допомагали обстоювати свободу та вели людство вперед. Тому сьогодні від читання книжок залежить не тільки особисте зростання й вільне мислення кожного з вас, а й поступ України та всієї цивілізації, установлення миру на Землі.
У повісті «Тисяча журавлів» Я. Кавабата створив неперевершений образ білого птаха, що став символом чистоти, світлої мрії та прагнення до високого ідеалу. Однак головному героєві повісті не вдалося «зловити» того тисячокрилого журавля. Мрія юнака залишилася недосяжною. Але ми всі й наша славна Україна будемо обов’язково щасливі!

Журавель — це не тільки національний японський образ, а ще й традиційний український символ любові до землі, сім’ї та добробуту.

Тому слідом за прекрасними білими птахами вирушаймо в новий політ у книжковому просторі! Тисяча журавлів — це тисячі сторінок класичної та сучасної літератури! Це ваш вільний шлях до майбутнього на крилах читання!

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_11_nikolenko.pdf HOT
Дата 31.08.2019 18:13:14 Размер файла 17 MB Завантажити 178

Схожі матеріали (за тегом)