Історія України

11 клас Перегляди: 23677
Купити
Історія України. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники та одинадцятикласниці!

 

В 11 класі ви завершуєте вивчення курсу історії України. Запорукою успішної роботи на уроках і вдома є вміння працювати з підручником. Перш ніж розпочати роботу, необхідно за змістом підручника ознайомитися з його структурою. Увесь матеріал об’єднано в шість розділів, кожен із яких містить параграфи за темами, що, у свою чергу, складаються з окремих пунктів. У тексті ви побачите виділені слова й дати. Звертайте на них особливу увагу й намагайтеся запам’ятати. Історія України, як ви вже знаєте, має власну термінологію, яку необхідно розуміти. Для цього на полях розміщені визначення всіх важливих понять і термінів. Розглядаючи ілюстрації, звертайте увагу на підписи, які пояснюють зміст зображеного. Таблиці та схеми розкривають зв’язки між складовими історичних явищ, пояснюють їхні особливості тощо.

Наприкінці кожного параграфа наведено висновки, які допоможуть вам визначити розглянуті в тексті провідні ідеї. Після них подано запитання і завдання, спрямовані на формування різних умінь та навичок. Звертайте увагу на умовні позначення, розташовані поряд. Вони підкажуть вам, що і як необхідно виконувати.

У кінці підручника ви знайдете додатки: хронологічну таблицю з датами основних подій, словник основних термінів, плани-схеми для самостійної роботи з підручником та додатковою літературою.

Підручник супроводжує електронний освітній ресурс, який містить тестові завдання, що виконуються в режимі онлайн. Це дозволить вам здійснити самоперевірку рівня набутих знань і підготуватися до тематичного оцінювання.

Система символів, що супроводжують окремі рубрики, полегшить вашу роботу з підручником.

Пригадайте — запитання, подані в цій рубриці, допоможуть вам пригадати раніше вивчений матеріал і краще зрозуміти новий.
Цікаві факти — тут ви знайдете чимало цікавих історичних фактів, пов’язаних зі змістом параграфа.
Словник — саме тут пояснюються наведені в тексті нові поняття й терміни.
Документи розповідають — тут наведені фрагменти історичних джерел та завдання до них.
Висновки — у цій рубриці подано стислий виклад провідних думок, розкритих у параграфі.
Запитання і завдання — ця рубрика містить запитання й завдання до параграфів, розподілені на чотири групи:

Перевірте, як ви запам’ятали — за допомогою цих запитань ви зможете здійснити самоперевірку й дізнатися, чи добре ви запам’ятали основні факти з розглянутого матеріалу.

Подумайте і дайте відповідь — запитання цієї рубрики дадуть вам змогу осмислити прочитане.

Виконайте завдання — виконання цих практичних завдань розвиватиме ваші навчальні вміння (працювати з історичною картою, складати плани, таблиці тощо).

Творче завдання — тут ви знайдете багато цікавих завдань, що слід виконувати за допомогою ресурсів Інтернету та додаткової літератури за вказівкою вчителя/вчительки. Також ці завдання призначені для учнів/учениць, що прагнуть поглибити свої знання.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_11_gisem2.pdf HOT
Дата 31.08.2019 17:42:59 Размер файла 10 MB Завантажити 13,048

Схожі матеріали (за тегом)