Економіка

11 клас Перегляди: 3120
Купити
Економіка. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Астон"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Відомо, що суспільства, здатного задовольнити потреби всіх громадян, не існує, але за тисячоліття історичного розвитку людство значно розширило рамки обмежень. Тому головне завдання економічного розвитку будь-якої країни полягає у визначенні раціональної моделі поступу на макрорівні.Відомо, що суспільства, здатного задовольнити потреби всіх громадян, не існує, але за тисячоліття історичного розвитку людство значно розширило рамки обмежень. Тому головне завдання економічного розвитку будь-якої країни полягає у визначенні раціональної моделі поступу на макрорівні.

Так як основною структурною одиницею економіки є підприємства, тому в умовах ринкової трансформації економіки України важливим є розвиток підприємництва, а саме малого і середнього бізнесу як фактора соціально-економічного зростання на макрорівні. На сучасному етапі суспільного розвитку також особливо актуальним стає процес інтеграції економік, що створює передумови для формування мегаекономіки.

Такі процеси розглядаються в курсі «Економіки» (профільний рівень) для 11 класу.

Знання з курсу «Економіки» розкриє більш глибокий зміст розуміння категорій «підприємництво», «менеджмент», «маркетинг», «ВВП», «економічний цикл», «рецесія», «велика економіка» та ін., дозволить оцінити Вам власну здатність до підприємництва, зрозуміти сутність моделей макроекономічної рівноваги та корисність їх усвідомлення для прийняття урядових управлінських рішень в умовах інтеграції та глобалізації національних економік.

Змістове наповнення підручника відповідає чинній програмі «Економіка» (профільний рівень) 11 клас.

Структура підручника у відповідності програми складається із трьох розділів, у яких теми поділені на параграфи.

У першому розділі розглядаються питання, пов’язані з визначенням сутності та особливостями організації та управління підприємницькою діяльністю. Дається характеристика підприємства як структурної одиниці підприємницької діяльності та аналізується стан розвитку підприємництва в Україні.

У другому і третьому розділах розглядаються макроекономічні моделі та вплив причинно-наслідкових процесів на економіку України в умовах інтеграції і глобалізації національних економік. Для кращого сприйняття й розуміння навчального матеріалу у змісті тексту виділено основні терміни, категорії, посилання на законодавство тощо.

 

pdf.png pick_ekonomika_11_krihovets.pdf
Дата 29.08.2019 10:37:08 Размер файла 16 MB Завантажити 30

Схожі матеріали (за тегом)