Українська мова

11 клас Перегляди: 8242
Купити
Українська мова. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

В 11 класі ви будете повторювати й поглиблювати знання про вивчені раніше мовні норми — морфологічні, синтаксичні, пунктуаційні й стилістичні. Знання цих норм, дотримання їх в усному та писемному мовленні, уроки практичної риторики сприятимуть формуванню у вас умінь і навичок для реалізації себе в дорослому житті, допоможуть стати носіями культури свого народу. Послуговуючись досконалою українською мовою, ви зможете переконати співрозмовника, повести колектив за собою, заспокоїти близьку людину, досягти успіхів і здійснити свої мрії. Адже без української мови життя людини не повноцінне.В 11 класі ви будете повторювати й поглиблювати знання про вивчені раніше мовні норми — морфологічні, синтаксичні, пунктуаційні й стилістичні. Знання цих норм, дотримання їх в усному та писемному мовленні, уроки практичної риторики сприятимуть формуванню у вас умінь і навичок для реалізації себе в дорослому житті, допоможуть стати носіями культури свого народу. Послуговуючись досконалою українською мовою, ви зможете переконати співрозмовника, повести колектив за собою, заспокоїти близьку людину, досягти успіхів і здійснити свої мрії. Адже без української мови життя людини не повноцінне.

Матеріал підручника розподілено на параграфи (усього — 60), кожен з яких має чітку й типову будову: вправа для спостереження, теоретичні відомості, тренувальні вправи, інформація з культури мовлення й домашнє завдання. Як відомо, після завершення навчання в школі на вас чекає серйозне випробування — зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. З огляду на це пропонуємо вам багато тестових завдань у форматі ЗНО (у кожному параграфі їх по 10).

Творчі завдання сприятимуть виробленню текстотворчих умінь і навичок, розвиватимуть ключові компетентності — уміння послуговуватися відповідними мовними ресурсами в різних життєвих ситуаціях. Дуже важливу роль має рубрика «Культура слова», що містить грамотне наголошування слів і правильні мовні кліше.

Сподіваємося, що яскраві ілюстрації, таблиці, матеріали мережі Інтер-нет (рубрика з логотипом YouTube) зроблять процес вивчення мови цікавим і захопливим. Успіхів!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_11_avramenko.pdf HOT
Дата 27.08.2019 15:11:06 Размер файла 15 MB Завантажити 1,854

Схожі матеріали (за тегом)