English

11 клас Перегляди: 3829
Купити
Англійська мова. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (11-й рік навчання, профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже та люба подружко!

 

Перед вами новий підручник з англійської мови. Він має 5 розділів -Units, кожен з яких ознайомлює з новою цікавою темою, наприклад, “Me And Му World”, “Great Expectations”, “My Global Awareness” тощо.

Кожен урок розділу містить новий лексичний та граматичний матеріал, засвоєння якого допоможе вам спілкуватися зі своїми однокласниками на будь-яку з тем, що вивчаються. Якщо ви відчуєте труднощі при вивченні граматичного матеріалу, скористайтеся розділом “First Aid Kit” у кінці підручника, у якому ви знайдете пояснення до мовного матеріалу.

Підручник містить цікаві пошукові вправи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, що дасть вам можливість реалізувати власну інформаційно-цифрову компетентність під час вивчення англійської мови.

Виконуючи творчі вправи підручника, ви зможете проявити свою кре-ативність, висловити власну точку зору з різних проблем, поцікавитися думками своїх друзів, порівняти власні думки з думками однокласників. Усе це дозволить вам вільно спілкуватися із зарубіжними друзями.

У кінці кожного розділу ви також знайдете пакет завдань (“Your Test Pack”), виконання яких допоможе поступово підготуватися до успішної здачі ЗНО.

На вас чекає зустріч з цікавими люльми, які розкажуть про себе, про свої захоплення, поділяться своїми думками та ідеями. Ви зможете знайти відповіді на питання, які вас цікавлять.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_11_kalinina2.pdf
Дата 28.07.2019 14:18:26 Размер файла 18 MB Завантажити 29

Схожі матеріали (за тегом)