Фізика і астрономія

11 клас Перегляди: 9676
Купити
Фізика і астрономія. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 368
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі одинадцятикласниці та одинадцятикласники!

 

В 11-му класі ви вивчатимете електродинаміку, коливання і хвилі, квантову фізику та астрономію. Теоретичний матеріал цього підручника допоможе вам зрозуміти й пояснити відповідні процеси, явища, закони та теорії. Звертайте увагу на текст, виділений напівжирним шрифтом і кольором. Це фізичні й астрономічні терміни, означення, важливі правила і закони, які треба пам’ятати і вміти застосовувати.

Підручник містить багато ілюстрацій, у ньому описано досліди, які ви можете виконати самостійно чи з допомогою вчителя або вчительки. Виконавши їх, ви глибше зрозумієте фізичний зміст явищ, що вивчаються. Рубрика «Чи знаєте ви, що...» містить цікаві факти, які доводять, що в природі все відбувається за законами фізики та астрономії.

Наприкінці кожного параграфа є «Запитання до вивченого», щоб перевірити, як ви засвоїли матеріал, а також закріпити свої знання. Також є завдання для роботи в групах, завдання для дослідження та виконання навчальних проектів.

У рубриці «Розв’язуємо разом» наведено алгоритми та зразки розв’язування найважливіших видів фізичних та астрономічних задач. У підручнику є задачі, вправи й запитання різних рівнів складності: А — на закріплення, Б — творчого характеру, а також задачі підвищеного рівня складності, над якими треба поміркувати.

Для виконання завдань-досліджень з позначкою потрібно відшукати інформацію із заданої теми в Інтернеті чи додатковій літературі, а для деяких — створити мультимедійну презентацію і результати самостійної роботи презентувати. Над завданнями з позначкою доцільно попрацювати в парах або невеликих групах.

Розв’язування фізичних та астрономічних задач — це одне з важливих умінь, що формується у процесі навчання фізики й астрономії, тому наприкінці підручника подано «Практикум з розв’язування фізичних та астрономічних задач», де наведено загальні алгоритми з розв’язування задач із електродинаміки, коливань і хвиль, квантової фізики та астрономії. Це допоможе вам скласти план розв’язання задачі.

Виконуючи завдання з рубрики «Перевір свою компетентність», ви отримаєте навички, які допоможуть вам у майбутньому розв’язувати реальні проблеми і забезпечити здоровий спосіб життя.

Роботи фізичного практикуму сприятимуть поглибленому розумінню закономірностей фізичних явищ та навчать виконувати досліди й безпечно користуватися вимірювальними приладами.

Якщо виникне потреба дізнатися про якийсь фізичний чи астрономічний термін або правило, скористайтеся предметно-іменним покажчиком.

Намагайтеся бути максимально самостійними в засвоєнні матеріалу.

І налаштуйтеся на те, що вивчення фізики й астрономії — це нелегка праця.

Щасливої вам дороги до знань!

 

pdf.png pick_fizika_astronomiya_11_sirotyuk.pdf HOT
Дата 28.07.2019 14:11:57 Размер файла 24 MB Завантажити 536

Схожі матеріали (за тегом)