Математика

11 клас Перегляди: 8133
Купити
Математика. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласниці та одинадцятикласники!

 

Протягом навчання в 11 класі ви продовжите опановувати шкільний курс «Математика», у якому об’єднано матеріал кількох галузей математичної науки.

Нагадаємо, що математика є основним засобом у багатьох галузях науки і техніки. Без математики не можуть існувати медицина, економіка, машинобудування. Певних знань з математики та вміння їх застосовувати вимагає й вивчення інших шкільних навчальних предметів. Наприклад, без математики неможливо уявити фізику, хімію, інформатику тощо. Сучасний ринок праці, отримання якісної професійної освіти, продовження освіти на наступних етапах також потребують володіння певними прийомами математичної діяльності та навичками їх застосування до розв’язування практичних задач. Тому одне з головних завдань курсу математики старшої школи - допомогти кожному з вас досягти такої практичної компетентності, яка б забезпечила готовність до повсякденного життя, до найважливіших видів суспільної діяльності, до оволодіння обраною професією. Підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе вам у цьому.

Вивчення математики потребуватиме від вас наполегливості, логіки мислення,просторової уяви.

Для зручності матеріал підручника структуровано за допомогою розділів, параграфів, рубрик. Кожен параграф містить теоретичний матеріал, зразки розв’язування задач і виконання вправ, запитання до теоретичного матеріалу, завдання для класної та домашньої робіт тощо. Теоретичний матеріал підручника автор намагався викласти простою, доступною мовою, проілюструвати малюнками та прикладами застосування математики в повсякденному житті.

 

pdf.png pick_matematika_11_ister.pdf HOT
Дата 26.07.2019 10:28:44 Размер файла 17 MB Завантажити 772

Схожі матеріали (за тегом)