Математика

11 клас Перегляди: 8968
Купити
Математика. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники й одинадцятикласниці!

 

У цьому навчальному році ви продовжуєте вивчати Математику.

З курсу Алгебри і початків аналізу 10 класу ви вже знаєте методи розв’язування рівнянь і нерівностей, вмієте досліджувати функції, зокрема за допомогою похідної. В 11 класі ви познайомитеся з новими видами функцій — показниковою і логарифмічною, відповідними рівняннями й нерівностями, а також принципово новим поняттям — інтегралом, навчитеся застосовувати його до розв’язування задач, більшість з яких виникла внаслідок практичної діяльності людини.

У 9 класі ви починали знайомитися з основами комбінаторики, теорії ймовірностей та статистики. Цього року ви поглибите свої знання в цій галузі, навчитеся користуватися відповідними інструментами цієї науки, усвідомите її значення в житті сучасної людини.

У курсі Геометрії ви докладніше дізнаєтеся про многогранники, познайомитеся з тілами обертання, навчитеся будувати їх перерізи, обчислювати об’єми і площі поверхонь, — це може знадобитися навіть тим, хто не збирається пов’язувати своє життя з математикою, — хоча б для того, щоб зробити святковий ковпачок малечі чи склеїти модель лицарського замку.

Сподіваємося, ви отримаєте задоволення, опановуючи курс Математики, а набутий досвід допоможе вам успішно впоратися з багатьма задачами, які постануть перед вами в дорослому житті.

Бажаємо вам успіхів!

 

pdf.png pick_matematika_11_nelin.pdf HOT
Дата 26.07.2019 10:26:30 Размер файла 17 MB Завантажити 578

Схожі матеріали (за тегом)