Алгебра

11 клас Перегляди: 4943
Купити
Алгебра і початки аналізу. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 416
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикнасники та одинадцятикяасниці!

 

Протягом навчання в 11 класі ви продовжите опановувати курс «Алгебра і початки аналізу», у якому об’єднано матеріал кількох галузей математичної науки. Нагадаємо, що цей курс дасть вам змогу оволодіти такою системою знань з алгебри і початків аналізу та набути таких компетентностей, які будуть потрібні не тільки в повсякденному житті, а й у майбутній трудовій діяльності і яких буде достатньо для продовження навчання у закладах вищої освіти.

В 11 класі велику увагу приділено перетворенню виразів, розв’язуванню рівнянь, нерівностей, пов’язаних з новими для вас функціями та їх властивостями. Ви значно розширите відомості з комбінаторики і теорії ймовірностей, розглянете ще одну складову математичного аналізу - інтегральне числення, а також систематизуєте та узагальните відомості з курсу алгебри попередніх класів.

Розглянемо особливості підручника та роботи з ним. Для зручності матеріал підручника структуровано за допомогою розділів, параграфів, пунктів, рубрик. Кожен параграф містить теоретичний матеріал, запитання до теоретичного матеріалу, завдання для класної і домашньої роботи, проектної діяльності тощо. Теоретичний матеріал підручника викладено простою, доступною мовою, проілюстровано малюнками та великою кількістю зразків розв’язування задач і вправ.

 

pdf.png pick_algebra_11_ister.pdf HOT
Дата 26.07.2019 10:24:49 Размер файла 22 MB Завантажити 134

Схожі матеріали (за тегом)