Економіка

11 клас Перегляди: 3775
Купити
Економіка. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники та одинадцятикласниці!

 

У 10 класі під час вивчення курсу економіки ви опанували базові знання про фундаментальні поняття, процеси та явища ринкової економіки. Тепер ви можете легко відповісти на запитання про завдання економічної науки та її значення в житті суспільства і людини, зміст основних економічних явищ, економічні потреби та інтереси споживачів, проблеми обмеженості ресурсів та вибору виробника, відносини власності, економічні системи й особливості економічного кругообігу, ринкове вирішення основних проблем економіки: що, як, для кого виробляти, гроші в ринковій економіці, основні параметри ринку, еластичність попиту й пропозиції, ринкова структура, доходи в ринковій економіці, ринкова інфраструктура (біржі, банки, страхові компанії та інші ринкові посередники). Закріпити свої знання ви могли, розв’язуючи різноманітні завдання як у межах навчальних тем, так і під час виконання практичних робіт.

В 11 класі настав час опанувати знання про підприємництво та різні аспекти діяльності підприємства, національну економіку та світове господарство. Ви ознайомитеся з основними функціями, які виконує підприємець, особливостями підприємств різних форм власності, організаційних та ринкових структур, дізнаєтеся про роль уряду в організації підприємницької діяльності. У підручнику розкрито закономірності функціонування національної економіки як цілого, роль уряду в забезпеченні цієї цілісності та інструменти урядового впливу на економіку.

Під час вивчення форм міжнародних економічних відносин та еволюції економічної інтеграції країн ви зможете сформувати уявлення про цілісність світового господарства та місце в ньому економіки України. Ви розглянете основні тенденції змін у міжнародних економічних відносинах, зміст глобалізаційних процесів та їх вплив на національну економіку.Під час вивчення форм міжнародних економічних відносин та еволюції економічної інтеграції країн ви зможете сформувати уявлення про цілісність світового господарства та місце в ньому економіки України. Ви розглянете основні тенденції змін у міжнародних економічних відносинах, зміст глобалізаційних процесів та їх вплив на національну економіку.

Згідно з навчальною програмою, курс економіки спрямований на досягнення низки цілей:
• засвоєння фундаментальних знань про економічне життя суспільства, а саме: основних економічних категорій, законів, закономірностей, тенденцій;
• формування світогляду людини, що визнає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, право приватної власності, дотримання законності тощо;
• сприяння розвитку навичок раціональної економічної поведінки людини як споживача, найманого працівника, підприємця, платника податків, користувача суспільних благ, члена місцевої громади, активного виборця тощо;
• формування навичок самостійної роботи під час виконання практичних завдань. Зміст предмета «Економіка» (профільний
рівень) в 11 класі складається із трьох розділів, що розподіляються на 14 тем. Для зручності ці теми в підручнику об’єднані в 62 параграфи.

Щоб вам було легше опанувати навчальний матеріал, ми додали окремі рубрики та сподіваємося, що їхні завдання підвищать ваш інтерес до предмета й дозволять краще орієнтуватися в економічних питаннях.сподіваємося, що їхні завдання підвищать ваш інтерес до предмета й дозволять краще орієнтуватися в економічних питаннях.

Рубрика «Опрацювавши цю тему, ви навчитесь» розкриває зміст основної навчальної мети. Нижче розміщені запитання рубрики «Пригадайте». Вони допоможуть повторити вже відомий вам матеріал, що підготує вас до сприйняття нового.

Рубрика «Зауважимо!» містить важливий матеріал за темою параграфа.

У рубриці «Навчаємося разом» ми спільно з вами будемо розв’язувати економічні задачі, а також оцінювати правильність тих або інших тверджень. Надалі ви зможете виконувати такі завдання самостійно.

Рубрика «Запитання та завдання» після кожного параграфа орієнтована на самостійну роботу та спрямує вас на найбільш важливі теоретичні й практичні питання теми. Ви зможете взяти участь у дискусії, висловити й аргументувати власну точку зору тощо.

Крім звичайних параграфів, підручник містить практичні роботи. Вони являють собою комплекс завдань за певною темою, виконання яких дозволить відпрацювати необхідні вміння та навички. Завдання до практичних робіт доцільно виконувати в окремому зошиті.Крім звичайних параграфів, підручник містить практичні роботи. Вони являють собою комплекс завдань за певною темою, виконання яких дозволить відпрацювати необхідні вміння та навички. Завдання до практичних робіт доцільно виконувати в окремому зошиті.

Після вивчення кожної теми вам пропонуються різнорівневі тестові завдання, які допоможуть перевірити знання й навички. Виконуючи їх самостійно, ви зможете ще раз звернути увагу на основні поняття теми й успішно їх закріпити. Завдання рубрики «Узагальнюємо знання» залучатимуть вас до дискусії з однокласниками та виконання різноманітних завдань за вивченою темою.

До підручника було розроблено електронний освітній ресурс interactive.ranok.com.ua, на якому можна пройти онлайн-тестування за кожною навчальною темою.

 

pdf.png pick_ekonomika_11_krupska3.pdf
Дата 24.07.2019 15:29:58 Размер файла 19 MB Завантажити 87

Схожі матеріали (за тегом)