Українська мова

11 клас Перегляди: 7872
Купити
Українська мова. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники й одинадцятикласниці!

 

Незабаром ви закінчуєте школу. Що візьмете із собою в майбутнє?!

Мабуть, мову своїх пращурів, мову маминої колискової й батьківського твердого слова, мову першої вчительки й мову свого народу, мову веселого дитинства й замріяної юності. Не забувайте своєї мови, плекайте її, бо мова — ваш друг і порадник у дорослому житті.

Запрошуємо вас до співпраці! Пропонуємо разом міркувати, аналізувати, робити узагальнення. Саме на це спрямована побудова нового підручника. До кожної теми дібрано епіграфи, що орієнтуватимуть вас в опануванні матеріалу, допомагатимуть осмислити його, спонукатимуть до висловлення гіпотетичних міркувань, формулювання висновків.

Підручник допоможе вам узагальнити здобуті впродовж навчання в школі знання мови, стати толерантними й цікавими співрозмовниками, опанувати правила ефективного спілкування. Ви будете працювати під керівництвом учителя, самостійно, парами й групами. Сподіваємося на те, що вам сподобаються рубрики «Буду я навчатись мови золотої», «Практикум», «Спілкування», «Домашнє завдання» та ін.; зацікавлять вправи, значна частина яких побудована на текстовому матеріалі; стануть корисними додатки, уміщені на QR-кодах. Вони спонукатимуть вас до виконання ролей дослідників, рецензентів, журналістів, учасників конференцій, запросять узяти участь у дискусіях з актуальних проблем сьогодення. Це дасть змогу репрезентувати себе як освічену особистість, зорієнтовану на збереження та збагачення національних духовних скарбів.

Якщо ви прагнете виробити неповторний мовний імідж, успішно скласти ЗНО, цей підручник — ваш помічник.

Тож запрошуємо до творчої співпраці! Успіхів вам в опануванні української мови!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_11_karaman2.pdf HOT
Дата 21.07.2019 18:08:51 Размер файла 20 MB Завантажити 394

Схожі матеріали (за тегом)