Захист Вітчизни

11 клас Перегляди: 7204
Купити
Захист Вітчизни. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень для дівчат "Основи медичних знань").

• Автор:
• Видавництво: "Астон"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 280
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

У цьому навчальному році ми продовжуватимемо вивчати предмет «Захист Вітчизни». Пригадуватимемо уже вивчене, оволодіватимемо новими знаннями, уміннями та навичками.

Знання основних положень Міжнародного гуманітарного права розширить ваш світогляд і за виникнення відповідної ситуації зробить вас юридично компетентними.

Значну увагу приділятимемо наданню першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях та у повсякденному житті. Оволодівши цим навчальним матеріалом, ви отримаєте дуже потрібні знання та практичні навички, які ви зможете застосувати в майбутньому.

Особливу увагу автори підручника приділили основам профілактики інфекційних захворювань. Засвоєння цих знань дозволить вам уберегти себе, рідних та близьких від таких захворювань та їх тяжких наслідків.

Структура підручника чітка й зрозуміла. Запитання на початку параграфа (вони надруковані курсивом) налаштують вас на засвоєння нового матеріалу. У тексті підручника нові терміни виділено напівжирним кольоровим шрифтом. Слова або речення, які мають важливе значення, подано курсивом.

Наприкінці кожного параграфа під рубрикою N. В. (з лат. Nota Bene [нота бене] — зверни увагу) подано перелік основних понять, термінів і категорій, які є обов'язковими для засвоєння.

На деяких сторінках є виноски, у яких наведено етимологію термінів, що сприятиме глибшому розумінню їх значення.

Запитання та завдання, запропоновані наприкінці параграфа, допоможуть ґрунтовно опрацювати матеріал. Вони згруповані за певним принципом і позначені піктограмами.

Перевіряємо засвоєння тексту параграфа. Щоб правильно виконати ці завдання, достатньо уважно прочитати текст параграфа.

Розвиваємо творчі здібності. Завдання спрямовані на розвиток здатності порівнювати, аналізувати та формулювати висновки.

Працюємо разом. Ці завдання передбачають роботу в групах. Вони навчають ефективно й злагоджено спілкуватися в команді, знаходити спільні рішення тощо.

 

pdf.png pick_zahist_vittchizni_11_gudima.pdf HOT
Дата 27.08.2017 12:48:00 Размер файла 14 MB Завантажити 412

Схожі матеріали (за тегом)