Фізика

11 клас Перегляди: 14306
Купити
Фізика. 11 клас. Академічний рівень. Профільний рівень. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 320
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У цьому навчальному році ви завершуєте вивчення курсу фізики загальноосвітньої школи. Сподіваємось, що подорож світом фізики виявилася цікавою і навіть надихнула декого з вас пов’язати своє подальше життя саме з цією наукою. У всякому разі фізичні знання, отримані в школі, напевно стануть у пригоді, чим би ви не займалися в майбутньому.

Цього року на вас чекають розділи фізики, з якими ви вже познайомилися в попередніх класах, отже, багато з фізичних явищ і понять не стануть для вас новими. Це такі розділи, як «Електричне поле», «Електричний струм», «Електромагнетизм. Електромагнітне поле», «Оптика», «Атомна і ядерна фізика». Зрозуміло, що вивчати ці розділи ви будете на більш високому рівні, розширите та поглибите набуті знання.

Новим для вас виявиться розділ «Електромагнітні коливання і хвилі», але й у ньому на вас чекає низка знайомих понять і механічних аналогій, з якими ви зустрічались у 10-му класі під час вивчення механічних коливань і хвиль.

В усіх розділах підручника наведено різноманітні задачі — навчитись їх розв’язувати вам допоможе пункт «Учимося розв’язувати задачі» у параграфах. Завдяки пункту «Підбиваємо підсумки» ви маєте можливість ще раз виділити основне у вивченому матеріалі та повторити його.

Як і в усіх попередніх підручниках цієї серії, параграфи завершуються кількома рубриками. З’ясувати, як ви зрозуміли вивчене, допоможуть «Контрольні запитання». Рубрика «Вправа» дозволить застосувати отримані знання на практиці.

У ході підготовки до контрольних робіт буде корисною рубрика «Завдання для самоперевірки», а рубрика «Підбиваємо підсумки розділу» допоможе систематизувати набуті знання й «побачити» матеріал розділу в цілому. Ті ж з вас, хто хоче більше дізнатися про розвиток фізичної науки та техніки, знайдуть чимало корисного в рубриці «Фізика та техніка в Україні». Фізика — наука експериментальна, тому наприкінці підручника подано вказівки до лабораторних робіт.

 

pdf.png pick_fizika_11_baryahtar.pdf HOT
Дата 26.08.2017 12:27:00 Размер файла 30 MB Завантажити 1,478

Схожі матеріали (за тегом)