Українська мова

11 клас Перегляди: 4145
Купити
Українська мова. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою

• Автор:
• Видавництво: Освіта
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі одинадцятикласники!

 

Незабаром ви закінчуєте школу. Що візьмете з собою в майбутнє?! Звичайно ж, мову своїх пращурів, мову маминої колис­кової й батьківського твердого слова, мову першої вчительки й мову свого народу, мову веселого дитинства й замріяної юності. Не забувайте своєї мови, плекайте її, бо мова - ваш друг і по­радник у житті.
Запрошуємо вас до співпраці! Щоб краще опанувати україн­ську мову, пропонуємо разом міркувати, аналізувати, робити висновки. Саме на це спрямована побудова нового підручни­ка. До кожної теми дібрано епіграфи, що орієнтуватимуть вас у мовному матеріалі. Вправи згруповано за рубриками: "Живе поезія у мові"", "Правописний практикум", "Комунікативний практикум", "Кроки до успішного спілкування", "Це варто знати", "Складаймо професійне портфоліо" тощо. Виконуючи завдання до вправ, спирайтеся на поради: "Поміркуйте", "Пригадайте", "Проведіть дослідження", "Зробіть висно­вок". Визначення понять ви знайдете як у текстах вправ, так і в рубриці "Зверніть увагу!".
Підручник допоможе вам удосконалити мовлення, глибше пізнати правила спілкування, відчути себе освіченою, впевне­ною людиною, здатною за допомогою мови якнайкраще вияви­ти свої здібності в будь-яких життєвих ситуаціях. Ви будете працювати під керівництвом учителя, самостійно, у парах і групах. Сподіваємося, вас зацікавлять рубрики "Видатні українці", "Мандруємо світом", "Читайте українською!", стануть корисними для вас і завдання "Допоможіть знайти помилку", "Антисуржик".

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_11_pentilyuk_p.pdf
Дата 26.09.2013 00:05:00 Размер файла 15 MB Завантажити 10

Схожі матеріали (за тегом)