Світова література

11 клас Перегляди: 4170
Купити
Світова література. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 320
• Формат файлу: pdf

 

Вітаємо вас, високошановні наші читачі майбутні менеджери чи лікарі, програмісти чи екологи, юристи чи інженери, спортсмени, бан­кіри. політики, економісти чи аграрії!.. Незалежно від того, який шлях ви оберете у майбутньому, нам усім потрібно вміти розуміти себе І світ на­вколо себе, навчитися бачити, слухати 1 чути, зіставляти і узагальнювати, висловлювати свої враження, знаходити рішення і, врешті-решт, відчувати і насолоджуватися. І в цьому нам допомагає рідна і світова ЛІТЕРАТУРА...
Напевно, ви вже замислювалися над тим, ЩО іноді спонукає нас віді­рватися від комп'ютерів або Іншого улюбленого заняття, відкрити цікаву книжку і. попри всі наші буденні проблеми, поринути у читання? Чому ми, ті. які живуть у XXI столітті, звертаємося до художніх творів, написаних за інших епох? Що шукаємо ми у них? Як упливають еони на нас?
Щоб дати відповіді на такі та подібні запитання, пропонуємо вам за до­помогою цього підручника продовжити пізнавати себе через твори світової літератури XX-XXI століть. Ми добре усвідомлювали, що сьогодні, у часи суцільного Інтернату, можна достатньо швидко 1 легко знайти будь-яку ін­формацію. Тому нашим завданням не було подати максимум відомостей з тієї чи тієї теми - ми прагнули розкрити своєрідність художнього світу письменника, показати твір як «незавершену завершеність», дати поштовх для самостійних роздумів, навчити перекладати прочитане мовою влас­них вражень і понять. Про це і винесені в епіграф нашого підручника слова Джозефа Конрада. класика англійської літератури, народженого в Україні.
Запрошуємо вас стати співавторами літературних творів, які ви читати­мете. розвиваючи та дописуючи їхні сюжети у своїх думках та уяві.

 

pdf.png pick_svitova_lteratura_11_isaeva_p2.pdf
Дата 26.09.2013 00:04:00 Размер файла 23 MB Завантажити 39

Схожі матеріали (за тегом)