Астрономія

11 клас Перегляди: 11602
Купити
Астрономія. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Знання України"
• Рік видання: 2002
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники.

 

Ви починаєте вивчати новий навчальний предмет - астрономію. Не випадково астрономія вивчається у випускному класі середньої школи, адже настав час узагальнити знання, отримані на уроках фізики, хімії, географії, математики. Можна скласти для себе цілісну картину навколишнього світу в його найглобальнішому вимірі - Всесвіті.
Вивчаючи основи науки про Всесвіт, ви познайомитесь з при­родою планет Сонячної системи, окремих зір і велетенських зоря­них систем, дізнаєтесь, як астрономи визначають відстань до не­бесних світил та їхню будову.
В основу цього курсу астрономії покладено наукові факти, закони і теорії. У свою чергу, розглядаються деякі припущення і гіпотези, пов’язані з питаннями, ще не розв’язаними сучасною ас­трономією.
Оскільки курс астрономії відносно короткий, то варто не ли­ше уважно працювати з підручником, а й користуватись додат­ковою літературою. Підручник зорієнтовано на вашу активну участь у вивченні матеріалу. Тому намагайтеся самостійно знай­ти відповіді на запитання, наведені після кожного параграфа, а також виконати подані вправи.

 

pdf.png pick_astronomiya_11_klimishin_p2.pdf HOT
Дата 26.09.2013 00:00:00 Размер файла 22 MB Завантажити 878

Схожі матеріали (за тегом)