Алгебра

11 клас Перегляди: 6245
Купити
Алгебра і початки аналізу: Дворівневий підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Мир дитинства"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 416
• Формат файлу: pdf

 

Передмова для учнів.

 

Пропонований підручник для 11 класу є продовженням підручника «Ал­гебра і початки аналізу» для 10 класу. У 11 класі розглядається принципо­во нова частина курсу - початки аналізу. Математичний аналіз (або про­сто аналіз) - галузь математики, сформована в XVIII ст., яка відіграла знач­ну роль у розвитку природознавства: з’явився потужний, досить універсаль­ний метод дослідження функцій, що виникають під час розв’язування різно­манітних прикладних задач. Також у 11 класі буде розглянуто елементи комбінаторики, теорії імовірностей та статистики, що також знаходять ши­роке застосування в найрізноманітніших галузях знань.
Структура підручника для 11 класу повністю аналогічна до структури підручника для 10 класу. Нагадаємо про те, як користуватися підручником.
Система навчального матеріалу підручника з кожної теми представлена на двох рівнях. Основний матеріал наведено в параграфах, номери яких позначено синім кольором. Додатковий матеріал (номери параграфів по­значено сірим кольором) призначений для оволодіння темою на більш гли­бокому рівні і може опановуватися учнем самостійно чи під керівництвом учителя при вивченні математики в класах універсального або природни­чого профілів, або використовуватися для систематичного вивчення поглиб­леного курсу алгебри і початків аналізу в класах, школах, ліцеях і гімна­зіях фізико-математичного профілю.
На початку багатьох параграфів наводяться довідкові таблиці, які містять основні означення, властивості та орієнтири по пошуку плану роз­в’язування задач з теми. Для ознайомлення з основними ідеями розв’язу­вання задач наводяться приклади, у яких, крім самого розв’язання, містить­ся коментар, що допоможе скласти план розв’язування аналогічного зав­дання.

 

pdf.png pick_algebra_11_nelin_p.pdf HOT
Дата 26.09.2013 00:00:00 Размер файла 10 MB Завантажити 104

Схожі матеріали (за тегом)