Загальна біологія

10 клас Перегляди: 16183
Купити
Загальна біологія. Підручник для 10 класу середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2001
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Протягом попередніх років навчання ви ознайомилися з різноманітним світом живих організмів: бактерій, рослин, грибів, тварин. Ви також детально вивчили будову і процеси життєдіяльності людини - найбільш досконалого представника царства Тварини.
Курсом «Загальна біологія» ви закінчуєте вивчення в середньому загальноосвітньому закладі науки про життя - біології. В 10-му класі ви, зокрема, ознайомитеся з досягненнями таких біологічних наук, як біохімія, цитологія, гістологія та ін. Ви дізнаєтеся про загальні закономірності живої природи і різних рівнях організації живої матерії; узагальніть знання, отримані протягом попередніх років навчання. Цей курс допоможе вам краще орієнтуватися в складному і різноманітному світі оточуючих вас живих істот, зрозуміти їх взаємозв'язку із середовищем проживання. Сподіваємося, ви збагнете надзвичайну потребу оберігати навколишнє природне середовище та поліпшувати його стан, охороняти та раціонально використовувати природні ресурси.
Життя на нашій планеті вражає складністю й різноманітністю своїх проявів. Охопити всі ці прояви в одному курсі неможливо, тому ми розглянемо лише основні з них, спільні для багатьох організмів. Потрібно також пам'ятати, що і тепер, коли біологія досягла значних успіхів у вивченні живої природи, перед цією наукою, як і перед іншими, стоїть ряд невирішених проблем і складних питань, на які наука ще не здатна дати обґрунтовану відповідь. Багато положень сучасної біологічної науки є лише припущеннями вчених і, можливо, ви станете свідками нових видатних відкриттів.
Матеріал підручника поділено на розділи та параграфи, які ви зможете знайти, скориставшись змістом. Після назви кожного розділу наведено ключові питання, які буде висвітлено у відповідних параграфах.

 

pdf.png pick_zagalna_biologiya_10_kucherenko HOT
Дата 09.03.2015 20:50:00 Размер файла 5 MB Завантажити 2,999

Схожі матеріали (за тегом)