Історія України

10 клас Перегляди: 4855
Купити
Історія України. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту, академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники!

 

Курс історії України в 10-му класі — хронологічно послідовна система відомостей з історії XX ст., що є складовою шкільної історичної освіти. л Він охоплює історію 1900-1939 рр., які були багато в чому переломними для всього людства загалом і нашої країни зокрема. Метою курсу, за визначенням державної програми, є не лише ознайомлення з подіями і процесами, що відбувалися, не тільки розуміння історії і культури України в контексті світового історичного процесу, що розвивається в часі та просторі, а й усвідомлення вами власної належності до України та її народу, розвиток громадянськості, відповідальності за збереження традицій і майбутній розквіт Батьківщини.

Отже, перед вами продовження історії першої половини XX ст. І за насиченістю подій, і за масштабами змін у житті народу цей період є унікальним. Народ України витримав трагедію Першої світової війни, ентузіазм початку Української революції, розчарування і кров визвольних змагань, утвердження радянської влади з її масштабними соціальними й економічними перетвореннями та випробуваннями, намагання населення реалізуватися у нових формах державності.

Сподіваємося, що вивчення вітчизняної історії допоможе вам краще відчути свою належність до народу України, стати свідомими, активними та компетентними громадянами нашої держави.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_10_pometun HOT
Дата 01.03.2015 14:19:00 Размер файла 28 MB Завантажити 165

Схожі матеріали (за тегом)