English

10 клас Перегляди: 6438
Купити
Англійська мова. Ми вивчаємо англійську мову. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (9-й рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі десятикласники!

 

Ви тримаєте в руках підручник для профільного вивчення англійської мови. Він допоможе вам розвинути ваші мовні й мовленнєві навички та вміння, отримані на попередніх етапах навчання.

Підручник складається зі вступу (Introduction) та восьми розділів (Units) основного курсу. Кожен з них присвячений темам, які вивчаються зв програмою з іноземних мов. Розділи поділяються на уроки, що висвітлюють окремі аспекти основної теми. Працюючи над матеріалом уроків, приділяйте увагу вивченню нових лексичних одиниць, які подані в таблиці "Vocabulary File". Учіться пояснювати значення слів англійською мовою, використовуючи при цьому вивчені раніше слова. Працюючи над граматичним матеріалом у рубриці "Grammar Lab", звертайте увагу на використання граматичних форм у ситуаціях спілкування.

Рубрики "Listening Lab", "Reading Lab", "Conversation Lab", "Writing Lab" присвячені розвитку вмінь з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, читання, говоріння та письма) та пропонують завдання в сучасному форматі. У кожному розділі подано рекомендації щодо виконання різних видів письмових завдань ("Writing Lab") та виконання проектних завдань ("Project Work"). Працювати над проектами розпочинайте на початку вивчення розділу. Оберіть тему, розподіліть ролі у групі, обговоріть зібраний матеріал. Мета підготовки проекту - якомога більше спілкуватися іноземною мовою, що вивчається, тому в процесі роботи використовуйте англійську мову при обговоренні зібраних матеріалів та спілкуванні з товаришами. До кожної теми представлено два проекти на вибір, один з них (Project В) пов'язаний з лінгвістичним дослідженням.

Також у підручник включено рубрику "English Beyond the Classroom", в якій запропоновано завдання на спостереження за англійською мовою, пошук автентичних зразків мовлення, використання вивченого в нових ситуаціях.

Останні уроки кожного розділу допоможуть вам узагальнити вивчене з теми. Тестові завданим, включені в них, подані в сучасному форматі та спрямовані на розвиток ваших умінь з аудіювлння, читання, говоріння та письма.

Підручник також містить додатки. Це граматичний довідник та тексти аудіозаписів. Список неправильних дієслів ви знайдете на форзацах.

Якісне знання іноземної мови крок в успішне майбутнє, можливість відчути тебе справжнім громадянином світу, який почувається як удома в будь-якому куточку нашої планети. можливість знайти нових друзі в далеко за межами нашої країни, дізнатися про їхнє життя і культуру та розказати їм про свою Батьківщину та ваше життя.

Плануйте свою навчальну діяльність, учіться працювати з довідковою літературою та словниками.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_10_nesvit.pdf
Дата 22.11.2013 09:22:00 Размер файла 39 MB Завантажити 47

Схожі матеріали (за тегом)