Українська література

10 клас Перегляди: 7365
Купити
Українська література. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Рівень стандарту, академічний рівень).

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 280
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники!

 

Сучасні підручники якісно відрізняються від тих, за якими вчилися ваші попередники, вони мають нову форму й наповнені новим змістом. Отож радимо насамперед ознайомитися з особливостями нашого підручника. Сподіваємося, ця інформація допоможе вам якнайкраще засвоїти перегачений програмою навчальний матеріал.

Як і в підручнику 9 класу, ми застосовуємо діалогічний підхід до вивчення літератури, тобто пропонуємо вам не просто заучувати готові відомості, а постійно вести бесіду з письменниками та прихильно й критично налаштованими до них читачами, виробляти власну оцінку їхньої творчості, пізнавати секрети майстерності, вчитися дискутувати, самостійно аналізувати твори.

У книжці висвітлено два культурно-історичні періоди й відповідні їм мистецькі напрями — реалізм і ранній модфнізм (з низкою течій).

Виклад кожної теми чітко розподілено на три частити:

— розповідь про письменника;

— огляд його творчості (з більш детальним аналізом творів, рекомендованих чинною програмою для обов’язкового текстуального вивчення);

— система завдань наприкінці теми.

Як відомо, навчальний матеріал засвоюється більш усвідомлено й міцно, коли для його сприйняття пропонують не один вид роботи (скажімо, лише читання тексту статті підручника), а кілька форм навчання, які покликані розвивати критичне ставлення до суспільно-історичних і мистецьких явищ, а в результаті -сформувати свою позицію щодо них. З огляду на це ми ввели в підручник кілька рубрик, кожна з яких виконує свою роль. Що це за рубрики?

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_10_avramenko.pdf HOT
Дата 19.11.2013 10:12:00 Размер файла 13 MB Завантажити 293

Схожі матеріали (за тегом)