Українська мова

10 клас Перегляди: 12312
Купити
Українська мова. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 416
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники!

 

Зміст підручника для профільного навчання української мови спрямований на засвоєння мовної культури в усій її багатогранності. Ви поглибите знання про мовну систему, ознайомившись із додатковими теоретичними відомостями з фонетики, орфоепії, орфографії, лексикології та фразеології, морфеміки, словотвору та морфології.

Метою підручника є також розкриття стилістичних ресурсів сучасної української літературної мови. Ви удосконалите навички побудови текстів різних стилів і жанрів, опануєте виражальними засобами розмовного, наукового стилів мовлення, вироблятимете навички дослідницької роботи з мовознавства, роботи з довідковою літературою, навчитеся добирати лінгвокраїнознавчий матеріал.

Теоретичні відомості, сутнісні характеристики мовознавчих понять стисло викладено в лінгвістичних довід ках, а поглиблюються відомості про мову в спеціальних завданнях на дослідження мовних явищ і фактів, аналіз, коментування, оцінювання їх із погляду нормативності, відповідності сфері й ситуації спілкування.

Вправи подаються в порядку зростання складності: від репродуктивних до творчих, які вимагають умінь сприймати, розпізнавати, порівнювати, робити висновки. Пропоновані мовознавчі студії, практикуми, система завдань на спілкування допомагають відшліфувати правописні, орфоепічні, стилістичні навички, перевірити вміння використовувати свої знання в різних умовах. Уважно поставтеся до виконання завдань у рубриці «Назустріч тестуванню», поданих за розділами підручника.

Чимало вправ дібрано для формування культури мовлення, норм мовленнєвої поведінки, навичок спілкування в науково-навчальній, соціально-культурній, офіційно-діловій сферах. Текстовий матеріал до вправ, насичений цікавою пізнавальною інформацією з творчого доробку вчених-лінгвістів, письменників, мислителів, слугуватиме засвоєнню найважливіших здобутків вітчизняної і світової культури.

Отже, на вас чекає творча, натхненна і сумлінна праця, яка допоможе досконало оволодіти одним із найбільших див, дарованих людині — мовою.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_10_plyushc.pdf HOT
Дата 20.09.2013 11:28:00 Размер файла 29 MB Завантажити 362

Схожі матеріали (за тегом)