Deutsch

10 клас Перегляди: 4384
Купити
H@llo, Freunde! Німецька мова. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (друга іноземна мова, шостий рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Веста"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Кожна нова іноземна мова відкриває нові горизонти, нові сторони життя та культури іншого народу. Німецька мова як мова, яка є рідною для найбільшої кількості людей в Європі, дає тобі також можливість зазирнути до скарбниць німецької культури, спробувати зрозуміти традиції та звичаї німецького народу, знайти нових товаришів та спілкуватися з ними. Завдяки знанням з німецької мови ти можеш донести своїм німецьким одноліткам особливості української культури та менталітету, а також через співставлення самому краще зрозуміти свою мову та культуру, адже недаремно існує крилатий вислів: Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiß nichts von seiner eigenen (Хто не знає іноземних мов, не знає нічого про свою власну мову).

Цей підручник допоможе тобі почуватися впевнено у світі німецької мови та культури, поповнити свої знання німецької мови та успішно використовувати їх у реальному спілкуванні. Як і попередні випуски, він є складовою частиною навчально-методичного комплексу, до якого входять також робочий та заліковий зошит, книга для читання та аудіозаписи. У підручнику подані в основному вправи на читання, аудіювання та мовлення. Основна частина вправ на письмо та роботу над граматичним матеріалом міститься в робочому зошиті. У кожному уроці на початку подаються слова та вирази, необхідні для розуміння та спілкування в рамках запропонованої тематики. Наприкінці кожного розділу вміщено матеріал для повторення у вигляді гри. Вправи супроводжуються спеціальними піктограмами, які допоможуть тобі зорієнтуватися в матеріалі уроку.

У кінці підручника подані додаткові тексти для читання, граматичний довідник, де зібрано пояснення до вивченого граматичного матеріалу та список основних форм сильних і неправильних дієслів, а також німецько-український та українсько-німецький словники, які містять слова та вирази, що зустрічаються в цьому підручнику.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_10_sotnikova.pdf
Дата 20.09.2013 11:28:00 Размер файла 9 MB Завантажити 42

Схожі матеріали (за тегом)