Алгебра

10 клас Перегляди: 6898
Купити
Алгебра. Підручник для 10-11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2005
• Сторінок: 255
• Формат файлу: pdf

 

Алгебра і початки аналізу — навчальний предмет, який розкриває найважливіші теми з алгебри, математичного аналізу, теорії функцій і теорії ймовірностей. У ньому розглядаються алгебраїчні й деякі неалгебраїчні вирази, функції, рівняння, нерівності та найважливіші поняття математичного аналізу: похідна, первісна та інтеграл.

Підручник адресовано учням класів, у яких на вивчення алгебри і початків аналізу відводиться 2 години на тиждень.

У кожному параграфі підручника викладено теоретичні відомості і вміщено задачі на їх засвоєння. Задачі обов’язкового рівня, які мають уміти розв’язувати всі учні, позначено нуликом (°), а порівняно важкі — зірочкою (*). У кінці книжки є задачі для повторення. їх можна розв’язувати паралельно з опрацюванням нових тем або наприкінці навчального року під час повторення. Для учнів, які цікавляться математикою, вміщено добірку задач підвищеної складності.

Є в підручнику також завдання для самостійних робіт. З них два перших варіанти легші від наступних, що дає змогу диференціювати навчання. їх можна використати і для контрольних робіт.

У кінці кожного розділу наведено історичні відомості й короткі довідки про найвідоміших творців математики.

Користуватися цим підручником можна так само, як і підручниками з математики для 7, 8 і 9 класів: структурно вони побудовані однаково. Однак корисно спочатку продивитися зміст і останню частину книжки, щоб з’ясувати, які є довідкові матеріали: таблиці, формули, предметний покажчик тощо.

Сподіваюся, що вивчення алгебри і початків аналізу за цим підручником буде для учнів цікавим і нескладним.

 

pdf.png pick_algebra_10_bevz.pdf HOT
Дата 25.09.2013 12:05:00 Размер файла 6 MB Завантажити 206

Схожі матеріали (за тегом)