Зарубіжна література

10 клас Перегляди: 6678
Купити
Зарубіжна література. 10 клас. Хрестоматія. (Компетентнісний підхід)

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 312
• Формат файлу: pdf

 

Посібник-хрестоматія відповідає новим навчальним програмам із зарубіжної літератури для 10-11 класів (2017), а також змісту підручників із зарубіжної літератури для 10 класу (рівні стандарт і профільний) авторського колективу під керівництвом О. М. Ніколенко.

У виданні вміщено програмні художні твори (повністю й у фрагментах), а також дидактичні матеріали до них, що сприяють формуванню ключових і предметних компетентностей відповідно до Концепції Нової української школи та Рекомендацій Європейської Ради.

Підручники, хрестоматія і зошит для контрольних робіт авторського колективу під керівництвом О. М. Ніколенко входять до навчально-методичного комплекту із зарубіжної літератури для 10 класу й ураховують досвід передових країн і сучасні вимоги до освіти молоді. Читачі знайдуть тут художні твори для обов’язкового читання і твори, що запропоновані за вибором учителів і учнів (варіативний компонент). Деякі тексти подано в кількох перекладах для організації уроків компаративного вивчення.

Набуття певних умінь і навичок у процесі опанування зарубіжної літератури допоможе школярам краще підготуватися до життя в суспільстві, усвідомити своє місце в сучасному світі й надасть духовні орієнтири для подальшого становлення особистості.

Для закладів середньої освіти з українською мовою навчання, учнів, учителів, методистів.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_10_nikolenko3.pdf HOT
Дата 12.05.2019 21:15:51 Размер файла 6 MB Завантажити 348

Схожі матеріали (за тегом)