Історія: Україна і світ

Опубліковано в 10 клас   |   Переглянуто 219 разів
Оцініть підручник!
(1 голос)
| Купити
Історія: Україна і світ
Історія: Україна і світ. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Інтегрований курс. Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні десятикласники і десятикласниці!

 

У 10 класі ви продовжите вивчати історію України та всесвітню історію, але цього року ці два предмети було об’єднано в один інтегрований курс. Ви ознайомитеся з подіями історії України в контексті світової історії першої половини — середини XX ст., тобто періоду, який охоплює події від початку Першої світової війни до закінчення Другої світової війни. Перевага інтегрованого курсу полягає в тому, що вам не доведеться працювати за двома підручниками, матеріал у яких часто дублюється. Ви зможете простежити залежність історії України від світових процесів, знайти спільні й відмінні риси між ними.

Перш ніж розпочати роботу з підручником, необхідно ознайомитися із його структурними особливостями. Весь навчальний матеріал розподілено на шість розділів, кожен із яких має окремі частини — параграфи. На початку кожного параграфа визначено його мету: ви дізнаєтесь, про що в ньому йтиметься та які знання ви здобудете. Нижче на полях ви знайдете перелік основних дат за темою. Тлумачення нових термінів і понять також наведено на полях підручника.

Важливу роль у розумінні подій мають історичні документи, ілюстрації, картосхеми, таблиці та схеми, що підібрані за темами параграфів. Опрацюйте їх та дайте відповіді на запитання до цих джерел. Крім того, у підручнику є багато додаткової інформації, яка містить відомості про видатних історичних осіб і цікаві факти про події, що розглядаються.
Наприкінці параграфів розміщено запитання та завдання до теми. Ви зможете здійснити самоперевірку та з’ясувати, чи добре ви запам’ятали вивчений матеріал, а також осмислити прочитане, розвинути свої навчальні вміння (складати історичний портрет, есе тощо). Деякі завдання передбачають роботу в групах.

До підручника було розроблено електронний освітній ресурс interactive.ranok.com.ua. Він містить документи із запитаннями до них, цікаву додаткову інформацію й тестові завдання до розділів, які можна виконати в режимі онлайн. Також ви знайдете тут розробки практичних занять, мета яких — допомогти краще засвоїти вже здобуті знання, розвинути вміння, сформувати власне ставлення до певних історичних подій. Такі уроки переважно розраховані на роботу в групах.

 

pick_istoriya_ukraina_i_svit_10_gisem.pdf
Дата 19.03.2019 22:04:32 Размер файла 25 MB Завантажити 11

Схожі матеріали (за тегом)

Україна Історичний атлас
Україна Історичний атлас
Атлас Всесвітня історія
Атлас Всесвітня історія
Історія України
Історія України
Історія України
Історія України
Історія України
Історія України
Istoria Ucrainei
Istoria Ucrainei
Ukrajna története
Ukrajna története
Bevezetés a történelembe
Bevezetés a történelembe
Introducere în istorie
Introducere în istorie
Вступ до історії
Вступ до історії
Вступ до історії
Вступ до історії
Вступ до історії
Вступ до історії