Хімія

10 клас Перегляди: 12174
Купити
Хімія. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:
• Видавництво: "Оріон"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі десятикласники і десятикласниці!

 

Цей підручник призначений для вивчення хімії на стандартному рівні. Як зазначено в навчальній програмі, мета навчання хімії на цьому рівні полягає в забезпеченні загальноосвітньої підготовки з предмета, що передбачає вміння пояснювати хімічні явища, робити обґрунтовані висновки про них, усвідомлювати вплив науки й технологій на зміну матеріального, інтелектуального й культурного середовищ.

Щоб сприяти вам у досягненні цієї мети, була обрана така структура підручника: інформаційна довідка — текст параграфа — сторінка природодослідника — сторінка ерудита — стисло про основне — знаємо, розуміємо — застосовуємо.
Навчальний матеріал, що узгоджується зі змістом програми для рівня стандарту, розкрито в основному тексті параграфів. Для кращого орієнтування параграфи поділено на окремі пункти. Правила, визначення, нові поняття й терміни виділено кольором.

Якщо для розуміння основного матеріалу параграфа необхідно отримати нові й пригадати попередньо засвоєні відомості, то тоді параграф розпочинається рубрикою «Інформаційна довідка», у якій стисло подано інформацію, вивчену вами в основній школі, а також матеріал, що не увійшов у програму, але без нього важко буде опанувати матеріал поточного параграфа.

 

pdf.png pick_himiya_10_yaroshenko2.pdf HOT
Дата 06.03.2019 18:21:09 Размер файла 11 MB Завантажити 2,601

Схожі матеріали (за тегом)