Хімія

Опубліковано в 10 клас   |   Переглянуто 3788 разів
Оцініть підручник!
(6 голосів)
| Купити
Хімія
Хімія. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:
• Видавництво: "Оріон"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі десятикласники і десятикласниці!

 

Цей підручник призначений для вивчення хімії на стандартному рівні. Як зазначено в навчальній програмі, мета навчання хімії на цьому рівні полягає в забезпеченні загальноосвітньої підготовки з предмета, що передбачає вміння пояснювати хімічні явища, робити обґрунтовані висновки про них, усвідомлювати вплив науки й технологій на зміну матеріального, інтелектуального й культурного середовищ.

Щоб сприяти вам у досягненні цієї мети, була обрана така структура підручника: інформаційна довідка — текст параграфа — сторінка природодослідника — сторінка ерудита — стисло про основне — знаємо, розуміємо — застосовуємо.
Навчальний матеріал, що узгоджується зі змістом програми для рівня стандарту, розкрито в основному тексті параграфів. Для кращого орієнтування параграфи поділено на окремі пункти. Правила, визначення, нові поняття й терміни виділено кольором.

Якщо для розуміння основного матеріалу параграфа необхідно отримати нові й пригадати попередньо засвоєні відомості, то тоді параграф розпочинається рубрикою «Інформаційна довідка», у якій стисло подано інформацію, вивчену вами в основній школі, а також матеріал, що не увійшов у програму, але без нього важко буде опанувати матеріал поточного параграфа.

 

pick_himiya_10_yaroshenko2.pdf HOT
Дата 06.03.2019 18:21:09 Размер файла 11 MB Завантажити 1,849

Схожі матеріали (за тегом)

Химия
Химия
Хімія
Хімія
Химия
Химия
Хімія
Хімія
Химия
Химия
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія
Химия
Химия
Chimie
Chimie
Хімія
Хімія
Kémia
Kémia
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія
Хімія