Інформатика

Опубліковано в 10 клас   |   Переглянуто 305 разів
Оцініть підручник!
(1 голос)
| Купити
Інформатика
Інформатика. Підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 144
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласниці та старшокласники!

 

Уже протягом кількох років ви вивчаєте інформатику. За цей час ви ознайомилися зі значною кількістю системних і прикладних програм, навчилися застосовувати різноманітні інформаційні технології у своїй діяльності. У 10-11-му класах ви продовжите вивчати основи інформатики.

На уроках інформатики ви повторите основні поняття інформатики, а також більш глибоко їх вивчите, навчитеся створювати бази даних з використанням системи керування базами даних, удосконалите свої навички безпечної роботи з матеріалами Інтернету, ознайомитеся з можливостями, які надає Інтернет для самостійного навчання, та як з використанням комп’ютерних мереж громадянин України може брати участь в управлінні країною.

З високою ймовірністю в майбутній професійній діяльності ви будете здійснювати моделювання різноманітних процесів та об’єктів, виконувати статистичне опрацювання даних і подавати результати опрацювання з використанням інфографіки, класти гроші на банківські депозити або брати певні суми у кредит тощо. Основні навички здійснення цих операцій з використанням комп’ютера ви зможете набути, вивчаючи інформатику у старшій школі. І це сприятиме розвитку у вас цифрової компетентності, що стане запорукою вашої успішності у XXI ст.

Адже в сучасному інформаційному суспільстві дуже важливими стають уміння формулювати потребу в нових відомостях, ефективно шукати, критично оцінювати, структурувати та використовувати їх, створювати нові інформаційні продукти.

Виконуючи в різних програмних середовищах завдання, які запропоновано в підручнику, ви зможете підвищити рівень математичної, природничо-наукової, технічної, підприємницької, громадянської та інших компетентностей.

Навчальний матеріал підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання, відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу. Ці запитання позначено.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Особливо звертайте увагу на текст, виділений напівжирним і курсивним накресленням. Це основні поняття, які потрібно запам’ятати.

Для відпрацювання практичних навичок у рубриці «Працюємо з комп’ютером» наведено тренувальні вправи з детальними алгоритмами виконання завдань.

Наприкінці кожного пункту розміщено запитання для самоконтролю у «Дайте відповіді на запитання». Рекомендуємо вам після вивчення навчального матеріалу пункту дати відповіді на них. Біля кожного запитання стоїть позначка, яка означає, що правильна відповідь на це запитання відповідає:

° — початковому й середньому рівням навчальних досягнень;
• — достатньому рівню навчальних досягнень;
* — високому рівню навчальних досягнень.

 

pick_informatika_10_rivkind.pdf
Дата 06.03.2019 18:16:08 Размер файла 10 MB Завантажити 13

Схожі матеріали (за тегом)

Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Інформатика
Informatică
Informatică
Informatyka
Informatyka
Informatică
Informatică
Informatika
Informatika