Хімія

10 клас Перегляди: 8274
Купити
Хімія. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Вітаємо вас, шановні десятикласниці та десятикласники!

 

Цього навчального року ви продовжите формувати й розвивати ключові та предметні компетентності, набуватимете нового досвіду. Надійним помічником у цій відповідальній справі буде для вас підручник із хімії. Під час роботи з ним вам допоможуть умовні позначення - піктограми.

У рубриці «Цікаво і пізнавально» наведено стислу інформацію для допитливих учнів і учениць, яка заохочуватиме вас до подальшого пізнання.

Під час роботи над завданнями рубрики «Творча майстерня» зважте на те, що виконати їх усі навряд чи можливо та й недоцільно. Вибирайте з-поміж них ті, що вам до душі та до снаги. Зверніть увагу: матеріал, позначений *, наведено для ознайомлення; ви можете також опрацювати його, якщо матимете охоту.

Навички критичного мислення та глибокі наукові знання, здобуті в результаті роботи з підручником, дадуть вам змогу долучитися до новаторської спільноти й сприяти розвитку людства. Пам’ятайте, що осягнути сучасну наукову картину світу неможливо без знань основ хімії. Тож не шкодуйте зусиль, щоб опанувати їх. Це допоможе вам стати компетентними, а тому - конкурентоспроможними та успішними особистостями.

 

pdf.png pick_himiya_10_lashevska.pdf HOT
Дата 12.02.2019 19:22:41 Размер файла 15 MB Завантажити 309

Схожі матеріали (за тегом)