Геометрія

10 клас Перегляди: 5039
Купити
Геометрія. 10 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Профільний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 232
• Формат файлу: pdf

 

Шановний старшокласники!

 

Геометрія одна а найдавніших, найшляхетніших, корисних і цікавих наук. У ній — згусток значної частини загальнолюдської культури, надбаної людством за кілька тисячоліть. А ще вона є незамінним інструментарієм для науковців і виробничників, засобом для розвитку логічного мислення, просторової уяви, раціоналізаторських здібностей та інших корисних якостей волі і характеру молоді.

Ось що писав про геометрію віданий архітектор XX ст. Ле Корбюзье: "Тільки дотримуючись законів геометрії, архітектори давнини могли створити свої шедеври. Невипадково кажуть, що піраміда Хеопса - німий трактат а геометрії, а грецька архітектура зовнішнє відображення геометрії Евкліда. Минули століття. але роль геометрії не змінилась. Як і раніше, вона залишається граматикою архітектора". І не тільки архітектора чи інженера-конструктора, Ця наука є своєрідною граматикою кожного фахівця, який використовує геометричні форми.

Геометрія складається з двох частин: планіметрії і стереометрії. У попередніх класах ви вивчали в основному планіметрію, тепер переходите до вивчення стереометрії (від грец. - просторовий), в якій розглядаються властивості геометричних фігур у просторі.

Стереометрія - геометрія тривимірного простору. За змістом вона багатша від планіметрії і цікавіша, оскільки вивчає властивості як плоских геометричних фігур, так і неплоских.

Перший розділ, за програмою, - матеріал для повторення, систематизації та узагальнення найважливіших відомостей з планіметрії.

Новии навчальний матеріал викладено в трьох розділах і додатках. Кожен з розділів містить теоретичнии матеріал і задачі. Читаючи теорію основну увагу слід звертати на слова, надруковані курсивом і жирним шрифтам. Курсивом виділено геометричні терміни, назви понять. Потрібно вміти пояснювати їх зміст, наводити відповідні приклади. Жирним шрифтом надруковано важливі геометричні твердження, зокрема теореми.

У кожному параграфі підручника є рубрика «Для допитливих». Вона містить додаткові відомості для тих, хто хоче знати більше. У рубриці «Виконаємо разом» наводяться задачі з розв’язаннями. Радимо переглянути їх, перш ніж виконувати домашнє завдання.

 

pdf.png pick_geometriya_10_bevz2_p.pdf HOT
Дата 25.09.2013 12:16:00 Размер файла 16 MB Завантажити 127

Схожі матеріали (за тегом)