Українська мова

10 клас Перегляди: 11420
Купити
Українська мова. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні десятикласники і десятикласниці!

 

Цим підручником починається вивчення української мови в старшій школі. У ньому поєдналися традиції та новації, багаторічний досвід і сучасність. Для успішної самореалізації в майбутній професійній діяльності, особистому житті та громадянській активності вам потрібно набути важливих ключових і предметних компетентностей. Із цією метою в підручнику впроваджено спільні для всіх шкільних предметів наскрізні змістові лінії: «Екологічна безпека і сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність».

Ви матимете змогу повторити й систематизувати отримані раніше знання, набудете навичок застосування у мовленні орфоепічних, морфологічних, синтаксичних, правописних норм української літературної мови. Навчитеся доцільно використовувати мовні засоби в різних життєвих ситуаціях, зробите своє мовлення більш унормованим, точним, багатим, виразним, стилістично диференційованим.

Розпочинаючи опрацювання кожного параграфа зі вступного дослідницького завдання, ви не просто зможете отримувати знання, а відкриватимете їх самостійно. Погодьтеся, це набагато цікавіше!

Теоретичний матеріал у параграфах поділено на частини із зазначенням ключових понять, а деякі відомості оформлено у вигляді таблиць і схем, що значно полегшуватиме сприйняття, опрацювання й запам’ятовування інформації.

Сподіваємося, що ви отримаєте задоволення від самостійного дослідження мовних явищ, виконання творчих проектів, створення власних висловлень, роботи з додатковими інформаційними джерелами, мандрівок рубрикою «Культура мовлення».

Певно, вам сподобаються вправи з позначками «Попрацюйте в парах», «Два - чотири - усі разом», «Коло думок», «Поспілкуйтеся». їх виконують колективно й за окремими правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника. Тут на вас також чекають різні словники, які допоможуть переконатися в правильності виконання завдань, укажуть шлях до розв’язування.

Навчаючись, варто пам’ятати, що розвиток і освіта жодній людині не можуть бути подаровані. Хто бажає до них долучитися, повинен досягнути цього наполегливою працею, власними силами. Тож зичимо вам успіхів, а також самостійних пошуків і відкриттів.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_ru_10_zabolotnyi.pdf HOT
Дата 18.11.2018 20:20:00 Размер файла 11 MB Завантажити 553

Схожі матеріали (за тегом)