Технології

10 клас Перегляди: 5403
Купити
Технології. Підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Педагогічна думка"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 216
• Формат файлу: pdf

 

Юні подруги та друзі!

 

У старших класах вам відкривається можливість пізнати невичерпно багатий світ проектування і технологій. Ви дізнаєтеся про старовинні техніки, античні й сучасні стилі предметів інтер’єру, найсміливіші дизайнерські проекти, що допомагають осягнути культурну спадщину і створювати речі, які милуватимуть очі й приноситимуть радість вам та іншим людям.

Обравши улюблені види діяльності, які розкриваються в десяти навчальних модулях цього підручника, ви вдосконалюватимете свої вміння у створенні виробів і зможете стати справді творчою та успішною особистістю.
Розробляючи та реалізуючи власні проекти, ви зможете діяти ініціативно, нестандартно і розвивати здібності, необхідні для підприємницької та інноваційної діяльності.

Спроектувати та якісно виготовити вироби вам допоможуть завдання для практичних робіт і орієнтовні об’єкти проектування, до яких пропонуються графічні зображення виробів, малюнки, фотографії, технологічні картки, комп’ютерні моделі, а також приклади успішних проектів.

Цей підручник сприятиме реалізації ваших мрій і творчих планів, а також допоможе у повсякденному житті. Книга порадить, як заробити гроші, створити приємні й необхідні для гідного життя і праці умови, підготуватися до свята, зробити потрібну вам річ чи подарунок найдорожчим людям.

Підручник сприятиме збереженню життя і здоров’я. Ви знайдете в підручнику інформацію про те, як поводитись безпечно у процесі реалізації проектів, підтримувати своє здоров’я і доглядати за собою так, щоб завжди бути впевненими у своїх силах та досягненні поставлених цілей.

Перевірити рівень своїх навчальних досягнень ви зможете, використовуючи запитання для самоконтролю, тести і критерії оцінювання проектів.

 

pdf.png pick_tehnologii_10_tutashinskiy.pdf HOT
Дата 13.11.2018 18:06:53 Размер файла 23 MB Завантажити 219

Схожі матеріали (за тегом)