Географія

Опубліковано в 10 клас   |   Переглянуто 383 разів
Оцініть підручник!
(1 голос)
| Купити
Географія
Географія. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні десятикласники і десятикласниці!

 

Минулого року за допомогою географії ви вивчали закономірності розміщення господарства нашої країни та інших країн і регіонів світу, знайомилися зі структурою світового господарства, питаннями міжнародних відносин, стану навколишнього середовища, навчалися розуміти географічні проблеми, які загрожують різним територіям, та шукали шляхи їх розв’язання.

Цього року ви продовжите знайомство з країнами та регіонами світу. Завдяки попереднім курсам географії ви добре підготовлені для того, щоб зрозуміти суть проблем, яким присвячений новий шкільний курс. Проте вам доведеться вирішувати складні питання не тільки на уроці. Ви вже знаєте, що географічні закономірності, проявляючись як на глобальному, регіональному та місцевому рівнях, мають вплив на всі сфери людської діяльності впродовж усього життя.

Весь матеріал підручника представлений шістьма розділами. У п’яти з них розглядаються великі регіони світу та їх ключові країни. Останній розділ, що завершує курс, охоплює теми, присвячені Україні в системі міжнародних економічних відносин.

Як побудовано підручник?

У межах розділів виділені теми та параграфи. Кожен параграф розпочинається вступною рубрикою «Пригадайте». Вона допоможе залучити до роботи знання, які вам уже відомі.

У параграфі є основний та додатковий тексти. Додатковий текст поданий більш дрібним шрифтом. Такі тексти містять цікаві факти та відомості про регіони та країни світу, типові приклади географічних явищ, про які йдеться, тощо. Географічні терміни та поняття, а також географічні назви, на які слід звернути особливу увагу, виділені напівжирним шрифтом або курсивом.

До кожної навчальної теми спеціально підібрані картосхеми, графіки та діаграми, статистичні таблиці й фотоілюстрації. Вони унаочнюють та доповнюють зміст параграфів. Поставтеся до них з особливою увагою, оскільки вони допоможуть вам швидше зрозуміти закономірності географічних процесів та їхні особливості.

Незамінним помічником у вивченні географії для вас стане атлас. Обов’язково звертайтеся до нього під час опрацювання параграфів і виконання практичних завдань.

 

pick_geografiya_10_dovgan.pdf
Дата 07.11.2018 18:45:45 Размер файла 14 MB Завантажити 12