Географія

Опубліковано в 10 клас   |   Переглянуто 783 разів
Оцініть підручник!
(1 голос)
| Купити
Географія
Географія. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Абетка"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Цього навчального року ви продовжите здобувати базову географічну освіту. У попередні роки ви ознайомилися з оболонками Землі, природою материків та океанів, природою, населенням і господарством України та світу, прийомами роботи з географічними картами.

Курс «Географія: регіони та країни» продовжить ваше ознайомлення зі світовим господарством, особливостями участі регіонів і окремих країн у міжнародному поділі праці, розкриє роль географії у розв'язуванні економічних, екологічних і соціальних проблем суспільства, а також покаже місце України в міжнародному просторі. Підручник стане надійним помічником у цьому. Подамо деякі корисні поради, як краще працювати з ним.

Під час ознайомлення з текстом параграфа зосереджуйте увагу на найважливіших положеннях і нових поняттях. Для кращого розуміння навчального матеріалу скористайтеся завданнями, наведеними в тексті. Деякі з них потребують вашого творчого підходу й оригінальних рішень. Намагайтеся аргументовано відстоювати власну позицію з будь-якого проблемного питання.

Підручник містить різноманітний ілюстративний матеріал - малюнки, тематичні карти, картосхеми, схеми, діаграми, таблиці. Особливу увагу звертайте на запитання і завдання, що додаються до окремих ілюстрацій.

Рубрика «Перевірте себе», що містить перелік завдань і запитань для самоконтролю, передбачає перевірку здобутих знань. Проблемні й творчі завдання позначено «зірочкою»*.

Разом з підручником для якісного вивчення матеріалу з даного курсу доцільно використовувати географічний атлас, контурні карти та практикум або робочий зошит.

 

pick_geografiya_10_kobernik2.pdf
Дата 07.11.2018 18:41:41 Размер файла 21 MB Завантажити 52