Алгебра

10 клас Перегляди: 7192
Купити
Алгебра і початки аналізу. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні десятикласники і десятикласниці!

 

Ви починаєте вивчати новий предмет — «Алгебра і початки аналізу», який об’єднує матеріал кількох галузей математичної науки.

Як і в курсі алгебри, значну увагу будемо приділяти розв’язуванню рівнянь та розгляду властивостей функцій. Але поряд із розв’язуванням знайомих завдань, пов’язаних із раціональними дробами, степенями і коренями, у 10 класі ви познайомитеся з новими видами функцій — степеневими і тригонометричними, відповідними рівняннями й нерівностями, а також принципово новими поняттями — похідною та границею функції. Саме вивчення границі та похідної і є одним із завдань математичного аналізу.

Математичний аналіз (або просто аналіз) — галузь математики, що сформувалася у XVIII ст. і відіграла значну роль у розвитку природничих наук завдяки появі нового потужного універсального методу дослідження функцій, які застосовують під час розв’язування різноманітних прикладних задач.

У попередніх класах ви вже починали знайомитися з функцією. У цьому році ви навчитеся досліджувати функції на новому рівні з використанням нових математичних інструментів.

 

pdf.png pick_algebra_10_nelin2.pdf HOT
Дата 27.10.2018 20:38:41 Размер файла 21 MB Завантажити 491

Схожі матеріали (за тегом)