Алгебра

10 клас Перегляди: 8175
Купити
Алгебра і початки аналізу. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 448
• Формат файлу: pdf

 

Шановні десятикласники та десятикласниці!

 

Протягом навчання в 10-11 класах ви будете опановувати курс «Алгебра і початки аналізу», у якому об’єднано матеріал кількох галузей математичної науки. Цей курс дасть вам змогу оволодіти такою системою знань з алгебри і початків аналізу та набути таких компетентностей, які будуть потрібні не тільки в повсякденному житті, а й у майбутній трудовій діяльності і яких буде достатньо для продовження навчання у вищих навчальних закладах.

У 10 класі велику увагу приділено перетворенню виразів, розв’язуванню рівнянь, нерівностей, ви також дізнаєтеся про нові важливі властивості функцій, значно розширите відомості з тригонометрії, почнете вивчати новий курс - початки аналізу.

Вивчення алгебри і початків аналізу потребуватиме від вас наполегливості та логіки мислення.

Розглянемо особливості підручника та роботи з ним. Для зручності матеріал підручника структуровано за допомогою розділів, параграфів, пунктів, рубрик. Кожен параграф містить теоретичний матеріал, зразки розв’язування задач і вправ, запитання до теоретичного матеріалу, завдання для класної і домашньої роботи, проектної діяльності тощо. Теоретичний матеріал підручника викладено простою, доступною мовою, проілюстровано малюнками та великою кількістю прикладів розв’язування задача.

 

pdf.png pick_algebra_10_ister.pdf HOT
Дата 27.10.2018 20:33:15 Размер файла 26 MB Завантажити 394

Схожі матеріали (за тегом)