Математика

10 клас Перегляди: 13820
Купити
Математика. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 384
• Формат файлу: pdf

 

Шановні десятикласниці та десятикласники!

 

Математика є основним засобом у багатьох галузях науки і техніки. Без математики не можуть існувати медицина, економіка, машинобудування. Певних знань з математики та готовності їх застосовувати вимагає й вивчення багатьох шкільних навчальних предметів. Наприклад, без математики неможливо уявити фізику, хімію, інформатику. Сучасний ринок праці, отримання якісної професійної освіти, продовження освіти на наступних етапах також потребують володіння певними прийомами математичної діяльності та навичками їх застосування до розв’язування практичних задач. Тому одне з головних завдань курсу математики старшої школи - допомогти кожному з вас досягти такої практичної компетентності, яка б забезпечила готовність до повсякденного життя, до найважливіших видів суспільної діяльності, до оволодіння обраною професією. Підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе вам у цьому.

Для зручності матеріал підручника структуровано за допомогою розділів, параграфів, рубрик. Кожен параграф містить теоретичний матеріал, зразки розв’язування задач і виконання вправ, запитання до теоретичного матеріалу, завдання для класної і домашньої робіт тощо. Теоретичний матеріал підручника автор намагався викласти простою, доступною мовою, проілюструвати малюнками та прикладами застосування математики в повсякденному житті.

Вивчення математики потребуватиме від вас наполегливості, логіки мислення,просторової уяви.

 

pdf.png pick_matematika_10_ister.pdf HOT
Дата 27.10.2018 20:23:33 Размер файла 20 MB Завантажити 992

Схожі матеріали (за тегом)