Deutsch

10 клас Перегляди: 4347
Купити
Німецька мова. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (6-й рік навчання, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Кожна нова іноземна мова відкриває нові горизонти, нові сторони життя та культури іншого народу. Німецька як мова, яка є рідною для найбільшої кількості людей в Європі, надає вам можливість зазирнути до скарбниць німецької культури, спробувати зрозуміти традиції та звичаї німецького народу, познайомитися з цікавими людьми в німецькомов-них країнах та спілкуватися з ними. Завдяки знанням із німецької мови ви зможете донести своїм німецьким одноліткам особливості української культури та менталітету, а також через співставлення самі краще зрозуміти рідну мову та культуру, адже недаремно існує крилатий вислів: Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiß nichts von seiner eigenen (Хто не знає іноземних мов, не знає нічого про свою власну мову).

Цей підручник допоможе вам почуватися впевнено у світі німецької мови та культури, поповнити свої знання німецької мови та успішно використовувати їх у реальному спілкуванні. Як і попередні видання, він є складовою частиною навчально-методичного комплекту, до якого входять також робочий та тестовий зошити, книга для читання та аудіозаписи.

У кінці підручника подані граматичний довідник, де зібрано пояснення до вивченого граматичного матеріалу, а також німецько-український словник, який містить слова та вислови, що трапляються в цьому підручнику.

Окрім того, на сайті видавництва ви знайдете додаткові інтерактивні завдання, що допоможуть вам розширити словниковий запас, потренуватися в читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою онлайн-тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

Маємо сподівання, що з цим підручником навчання німецької мови буде цікавим та ефективним і цього року ви досягнете нових вершин.

 


Перегляд або завантаження підручника припинено за вимогою правовласника
Переглянути інші підручники з цього предмету

pdf.png pick_nimetska_mova_10_sotnikova3.pdf HOT
Дата 18.10.2018 20:53:51 Размер файла 14 MB Завантажити 149

Схожі матеріали (за тегом)