Français

10 клас Перегляди: 1728
Купити
Французька мова. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (10-й рік навчання, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Підручник французької мови для 10 класу, який ви зараз тримаєте в руках, допоможе вам досягти високого рівня у володінні французькою мовою та навчить спілкуватися на теми, які цікавлять вас і ваших співрозмовників.

Змістовий матеріал підручника відповідає реаліям сьогодення й зорієнтований на сучасних і динамічних учнів, саме таких, якими ви є. Підручник підкаже, яким чином віднайти сайти в Інтернеті, що допоможуть вам зробити процес вивчення французької мови цікавішим і дина-мічнішим. Ви отримаєте поради, як реалізувати набуті знання на практиці.

Матеріал підручника відповідає вимогам реформи освіти та враховує такі поняття, як «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність». Зокрема, ці питання розкриті в темах « Moi, ma famille, mes amis », « Le sport et le loisir », « La nourriture », « La science et le progrès technique », « L’Ukraine, la France et les pays francophones », « La vie scolaire », « Les métiers », що відповідає державній програмі з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти.

 

pdf.png pick_frantsuzka_mova_10_klimenko.pdf
Дата 18.10.2018 20:52:08 Размер файла 11 MB Завантажити 54

Схожі матеріали (за тегом)