English

10 клас Перегляди: 3129
Купити
Англійська мова. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (10-й рік навчання, профільний рівень)

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже та люба подружко!

 

Перед вами новий підручник з англійської мови. Він містить 6 розділів - Units, кожен з яких ознайомлює з новою цікавою темою, наприклад “Freaks of Nature”, “Art. for Heart’s Sake”, “My Family is my Fortress” тощо.

Кожен урок розділу містить новий лексичний та граматичний матеріал, засвоєння якого допоможе вам спілкуватися зі своїми однокласниками на будь-яку з тем, що вивчаються. Якщо ви відчуваєте труднощі, вивчаючи граматичний матеріал, скористайтеся розділом “First Aid. Kit” у кінці підручника, у якому ви знайдете пояснення до мовного матеріалу, поданого у контексті.

Підручник містить цікаві пошукові вправи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, що дасть вам змогу реалізувати власну інформаційно-цифрову компетентність під час вивчення англійської мови.

Виконуючи творчі вправи підручника, ви зможете проявити свою кре-ативність, висловити власну точку зору з різних проблем, поцікавитися думками своїх друзів, порівняти власні думки з думками однолітків. Усе це дозволить вам вільно спілкуватися із зарубіжними друзями.

У кінці кожного розділу ви також знайдете пакет завдань (“Your Test Pack”), виконання яких допоможе поступово підготуватися до успішного складання ЗНО.

На вас чекає зустріч із новими літературними героями англійських та американських письменників, які розкажуть про себе та друзів, про свої захоплення. Так ви зможете знайти відповіді на питання, які вас цікавлять.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_10_kalinina2.pdf
Дата 18.10.2018 20:42:50 Размер файла 16 MB Завантажити 48

Схожі матеріали (за тегом)