Громадянська освіта

10 клас Перегляди: 10887
Купити
Громадянська освіта. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Інтегрований курс. Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Слово до читача

 

У ваших руках - один із перших підручників нового інтегрованого курсу «Громадянська освіта». Сьогодення - це час нових знань, креативних рішень і, що найважливіше, - реальних дій. Цей курс - цікава інформація, жваві дискусії, корисний досвід для теперішнього життя та нашого майбутнього.

Запропонований підручник надає не лише необхідні знання про демократію, права людини, успішну комунікацію громадян між собою і з державою. Нашою метою було створення підручника, що навчає, як розбудовувати і зміцнювати демократію в Україні загалом, а також у вашому найближчому оточенні - у школі, де ви вчитеся, на вулиці чи в місцевій громаді. Ідеться про зміни, які кожен і кожна з нас має впроваджувати щодня, діючи усвідомлено і компетентно.

Ключове слово у підручнику - демократія. Ми виходили з того, що демократія - багатовимірне явище, яке в кожній країні набуває свого завершеного вигляду тільки завдяки спільним зусиллям. Саме тому в основу вашого навчання покладено формат 3D, що передбачає тривимірну перспективу певного об’єкта:

ДУМАЄМО - розвиток критичного мислення - Я можу самотужки зрозуміти й оцінити.
ДБАЄМО - розвиток громадянського патріотизму - Я вмію співвідносити власні інтереси з інтересами громади, суспільства, держави.
ДІЄМО - формування активної громадянської позиції - Добробут моєї країни і моїх співгромадян залежить від мене та моїх дій.

Відповідно до навчальної програми зміст курсу викладено за принципом поступового розширення спектра громадянських здатностей, які забезпечують ваше активне залучення як молодих громадян до висловлювання власних суджень, обговорення проблем, дослідження і розв’язання практичних завдань суспільного життя.

Змістова структура та дизайн кожного розділу розроблені так, щоб провести вас через дослідження важливих суспільних понять та їхньої взаємодії у різних контекстах - особистісному, місцевому, національному і глобальному.

Запропонований підручник з громадянської освіти складається із 7 розділів, кожен з яких розкриває новий аспект та особливості взаємодії людини в демократичному суспільстві.

Ми сподіваємося, що цей підручник стане вашим добрим порадником у щоденному житті та допоможе не тільки набути необхідних знань, а й практично ними скористатися, діяти і змінювати життя на краще у своєму найближчому оточенні, школі, місцевій громаді.

Цей підручник допоможе вам навчитися критично оцінювати дійсність, обстоювати свої погляди і прислухатися до чужих аргументів, знаходити порозуміння, об’єднуватися з однодумцями та діяти задля досягнення спільної мети. Тобто стати справжніми громадянами.

 

pdf.png pick_hromadyancka_osvita_10_verbytska.pdf HOT
Дата 10.10.2018 22:15:05 Размер файла 12 MB Завантажити 2,745

Схожі матеріали (за тегом)