Геометрія

10 клас Перегляди: 8445
Купити
Геометрія. Підручник для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Вежа"
• Рік видання: 2002
• Сторінок: 223
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники!

 

Ви починаєте вивчати стереометрію - геометрію тривимірного простору. За змістом вона багатша від планіметрії і цікавіша.
Основна мета вивчення стереометрії - дати мінімум знань про геометричні фігури в просторі, необхідні для більшості спеціалістів. А ще розвивати просторову уяву і логічне мислення учнів.
Уявіть роботу інженера-конструктора. Перш ніж створити автомобіль, комбайн, корабель, необхідно спочатку уявити його загальний вигляд, окремі вузли та деталі. Не тільки уявити, а й описати уявлювану конструкцію, щоб задум конструктора могли зрозуміти креслярі і відповідно відобразити його на кресленнях. Тут також стає в пригоді просторова уява. Навіть рядові робітники - токарі, фрезерувальники, слюсарі, монтажники, складальники, столярі, мулярі - використовують її, щоб правильно прочитати креслення і створити потрібні деталі та вузли.
Ось що писав про геометрію відомий архітектор XX ст. Ле Корбюзьє: «Тільки дотримуючись законів геометрії, архітектори давнини могли створити свої шедеври. Не випадково говорять, що піраміда Хеопса - німий трактат з геоиетрії, а грецька аркитектура - зовнішнє відображення геометрії Евкліда.

 

pdf.png pick_geometriya_10_11_bevz.pdf
Дата 25.09.2013 12:19:00 Размер файла 5 MB Завантажити 99

Схожі матеріали (за тегом)