Алгебра

10 клас Перегляди: 9075
Купити
Алгебра і початки аналізу. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-Еко"
• Рік видання: 2002
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Алгебра і початки аналізу - навчальний предмет, в якому об’єднано навчальний матеріал кількох галузей математичної науки.
Автори пропонованого підручника ставили за мету забезпечити диференційоване навчання алгебри і початків аналізу. В ньому представлений навчальний матеріал для трьох рівнів навчання - середній рівень (рівень освітнього стандарту з математики), який оцінюється 4-6 балами, достатній, який оцінюється 7-9 балами, і високий, який оцінюється 10-12 балами. Поглиблений рівень передбачений для тих учнів, які мають можливість і бажання засвоїти алгебру й початки аналізу в ширшому і глибшому обсягах. Перші два рівні разом становлять базовий рівень навчання.
Відповідно до поставленої мети в підручнику диференціюється як теоретичний матеріал, так і система вправ. Крім теоретичного матеріалу, передбаченого чинною програмою, до підручника включено деякі питання теорії, що виходять за межі програми і розраховані на учнів, які бажають вивчати предмет на поглибленому рівні (числові послідовності, границя числової послідовності, нескінченно малі й нескінченно великі послідовності, основні теореми про границі числових послідовностей та їх доведення; нескінченно малі функції і доведення основних теорем про границі функцій, комплексні числа).
Система вправ підручника представлена на трьох рівнях. Літерою А позначено вправи обов’язкового рівня, літерою Б - підвищеного рівня, літерою В - поглибленого рівня складності. Для переважної більшості вправ у підручнику подано відповіді.
З метою закріплення, контролю й самоконтролю щодо вивчення навчального матеріалу після кожного параграфа підручника пропонується система запитань і завдань. На кожне із запитань можна знайти пряму відповідь у тексті відповідного параграфа.

 

pdf.png pick_algebra_10_shkil_p.pdf HOT
Дата 25.09.2013 12:06:00 Размер файла 11 MB Завантажити 301

Схожі матеріали (за тегом)