Алгебра

10 клас Перегляди: 7703
Купити
Алгебра і початки аналізу. Дворівневий підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Світ дитинства"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 448
• Формат файлу: pdf

 

Передмова для учнів.

 

Ви починаєте вивчати новий предмет «Алгебра і початки аналізу», який об’єднує матеріал кількох галузей математичної науки. Як і в курсі алгебри, значну увагу буде приділено перетворенням виразів, розв’язуванню рівнянь, нерівностей таїх систем і розгляду властивостей функцій. Поряд із розв’язу­ванням знайомих задач, пов’язаних з многочленами, раціональними дроба­ми, степенями і коренями, у 10 класі буде розглянуто нові види функцій: три­гонометричні, показникові і логарифмічні та відповідні рівняння і нерівності.
Принципово нова частина курсу — початки аналізу — буде розглядатися в 11 класі. Математичний аналіз (або просто аналіз) — галузь математики, сформована в XVIII столітті, яка відіграла значну роль у розвитку природо­знавства: з’явився потужний, досить універсальний метод дослідження функ­цій, що виникають під час розв’язування різноманітних прикладних задач.
Кілька зауважень про те, як користуватися підручником.
Система навчального матеріалу підручника з кожної теми представлена на двох рівнях. Основний матеріал наведено в параграфах, номери яких позна­чено синім кольором. Додатковий матеріал (номери параграфів позначено сірим кольором) призначений для оволодіння темою на більш глибокому рівні і може опановуватися учнем самостійно чи під керівництвом учителя при ви­вченні математики в класах універсального або природничого профілів, а може використовуватися для систематичного вивчення поглибленого курсу алгеб­ри і початків аналізу в класах, школах, ліцеях і гімназіях фізико-математичного профілю.

 

pdf.png pick_algebra_10_nelin.pdf HOT
Дата 25.09.2013 12:06:00 Размер файла 7 MB Завантажити 396

Схожі матеріали (за тегом)